Branislav Blaško / / News
Prezident spoločnosti Walt Disney Studios Alan Horn potvrdil, že piaty film o Indianovi Jonesovi sa dostane do kín 19. júla 2019. V novinke sa...

Prezident spoločnosti Walt Disney Studios Alan Horn potvrdil, že piaty film o Indianovi Jonesovi sa dostane do kín 19. júla 2019. V novinke sa v hlavnej úlohe opäť predstaví Harrison Ford, o réžiu sa postará Steven Spielberg, o produkciu zas Kathleen Kennedy s manželom Frankom Marshallom.

„Indiana Jones je jeden z najväčších hrdinov v histórii kinematografie. Nemôžeme sa dočkať, kým ho v roku 2019 vrátime späť na plátna. Perfektná kombinácia režiséra, producentov, herca a filmovej postavy je skutočnou raritou. Nemôžme byť už viac nadšení, že vyrazíme na toto dobrodružstvo s Harrisonom a Stevenom,“ uviedol Horn.

indiana-jones
unisci24.com

Šesťdesiatdeväťročný Spielberg režíroval všetky štyri filmy zo série – Dobyvatelia stratenej archy (1981), Indiana Jones a Chrám skazy (1984), Indiana Jones a posledná krížová výprava (1989) a Indiana Jones a Kráľovstvo krištáľovej lebky (2008). Vo všetkých sa v hlavnej úlohe predstavil 73-ročný Ford.

[youtube -bTpp8PQSog 720 410]

0
Komentovať (0)