Foto: MovieStillsDB

Zahrá si postavu Grindelwalda práve vynikajúci Mads Mikkelsen?

Osobný život a škandály na súdoch spôsobili, že Johnnyho Deppa už vo Fantastických zveroch neuvidíme. Na žiadosť filmových tvorcov odstúpil od kontraktu, no dostal odškodné v plnej výške. 

Depp sa rozhodol z postavy Grindelwalda odstúpiť na žiadosť WarnerBros. potom, ako prehral súdny spor s denníkom The Sun. Ten zverejnil informácie o obvineniach herca z domáceho násilia. O novom nádejnom hercovi informoval portál Unilad.

Bude to Mads Mikkelsen?

Grindelwald v jeho podaní je jedna z hlavných postáv série Fantastické zvery. Táto postava sa objavovala aj na pozadí príbehu Harryho Pottera. Ide o čarodejníka, ktorý mal blízko k čiernej mágii podobne ako neskôr Voldemort. Na internete sa okamžite objavili otázky, kto Deppa vo filmoch nahradí.

Niektoré médiá uverejnili správu o tom, že by to mal byť práve Mads Mikelsen, ktorého si môžete pamätať z filmov Hon, Doctor Strange, Casino Royale alebo v známom filme Plameň a Citrón. Rovnako stvárnil postavu Hannibala Lectera v rovnomennom seriáli. Mikkelsen je dánsky herec, ktorý svoju kariéru začal ako tanečník a postupne sa prepracoval k herectvu. Viete si ho predstaviť v roli zlého ale mocného čarodejníka Grindelwalda?

Foto: MovieStillsDB

Počas svojho rozhovoru popri natáčaní nového filmu povedal, že vie toľko, čo všetky médiá, ktoré správu priniesli, ale že na ten telefonát čaká. Meno herca, ktorý nahradí Johnnyho Deppa by tak už mohlo byť čoskoro známe a Mads Mikkelsen by sa na túto postavu podľa nášho názoru celkom hodil. Pôvodne sme mali Fantastické zvery 3 uvidieť na veľkom plátne 12. novembra 2021, aktuálny dátum premiéry je stanovený na 15. júl 2022.

Viac o pripravovanom filme Fantastické zvery 3 sa dozviete v našich predchádzajúcich článkoch. Nájdete ich v tomto vlákne.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )