Foto: instagram.com (anniset)

Ako to dopadne, keď sa dvaja fotografi pohrávajú s architektúrou?

Daniel Rueda a Anna Devis zo španielskej Valencie sú kreatívna dvojica, ktorá cestuje po svete a vytvára pôsobivé fotografie. Pri fotení sa hrajú s perspektívou, geometriou a vyhľadávajú zaujímavé miesta.

„Nie je to o tom, mať len krásny obrázok,“ povedal Daniel pre portál More with Less a zároveň dodal: „Malo by to vypovedať o niečom bez toho, aby na to boli potrené slová.“

Toto kreatívne duo najviac baví pohrávať si s architektúrou, pričom ich výtvory sú veľmi nápadité. Cieľom nejedného fotografa je odlíšiť sa jeho tvorbou od ostatných, priniesť niečo vlastné a originálne a tejto dvojici sa to podarilo.

A ako to je s nápadmi na fotografie a kde nachádzajú takéto bizarné lokality? „Tieto miesta ma nájdu samé, alebo som to ja, kto má skrytý radar, ktorý je vždy zapnutý. Nájsť takéto budovy nie je ťažké, keď viete, čo hľadáte.“

#? Today, while @anniset and I were looking for the perfect spot to shoot a #WHPISeeFaces entry we discovered that @EsOlympus is giving away a trip to Barcelona in order to attend to the #PlaygroundOpening. You just need to play with perspective and tag them in your picture and you’ll be coming with us! If that doesn’t make you smile I don’t know what will! – Hoy, mientras @anniset y yo andábamos en busca del sitio perfecto para participar en el #WHPISeeFaces nos hemos enterado de que #EsOlympus ha organizado un concurso para ir a la inauguración del #PerspectivePlayground! Tan sólo tienes que jugar con la perspectiva, mencionarles y etiquetar con #PlaygroundOpening tu foto para venirte con nosotros, así de fácil. ¡Se nos ha puesto una sonrisa de ventana a ventana!

A post shared by Daniel Rueda (@drcuerda) on

#arribaoabajo ? Few days to start September and I am already suffering from the first symtoms. I am terrified of watching the “back to school” ads on TV, hanging the coats in the wardrobe and hiding the bikinis in the lowest drawer… what would I do without eating water melon? And enjoying the siesta time in the beach? I think I should progressively include autumn in my life before I suffer from a post-holiday depression. A unos días de empezar septiembre ya me entran sudores fríos. Temo encender la tele y que suene la canción de "la vuelta al cole", tener que esconder los bañadores en una caja y colgar los abrigos en el armario. ¿Qué será de la sandía fresquita?¿Y de la siesta en la playa? Creo que voy a empezar desde ya una suave transición antes de que me dé un patatús postvacacional.

A post shared by A N N A (@anniset) on

Pozri aj: 14 krásnych ukážok toho, ako dokážu street art umelci zmeniť svoje okolie na nepoznanie

boredpanda.com

 

Uložiť článok

Najnovšie články