boredpanda

Stella / / News
Poznáte to? Váš spolubývajúci neskutočne chrápe a vy nemôžete spať? Chcete sa učiť, ale všetok okolitý hluk vám vadí? Tento produkt prináša revolučnú zmenu!

Svet okolo nás je plný rušivého a častokrát i dráždivého hluku. Či už je to rockový koncert, krik detí v lietadle alebo len hluk, ktorý vytvára mesto, v ktorom žijeme. Niekedy však z tohto hluku potrebujeme odísť a úplne vypnúť. Značka Knops vám presne toto všetko umožní. Vytvorili totiž ušné štoplíky, ktoré stlmia všetok okolitý hluk.

Ak si myslíte, že to budú znova len penové štoplíky, ste na veľkom omyle. Tieto štoplíky sú modelované do tvaru gramofónu a vybavené zlatými a striebornými doplnkami, ktoré sú nie len vizuálne lákavé, ale aj rovnako účinné. Jednoduchým zapnutím si môžete štoplíky značky Knops nastaviť do štyroch rôznych režimov: čistého zvuku, hluku mesta, živej hudby úplnej izolácie. Tieto štoplíky nám dávajú možnosť prepnúť svoj sluch presne tak ako chceme. Výrobca ich predáva ako „hlasový  gombík pre vaše uši“.

Hlavným inžinierom, ktorý sa o tento celý projekt stará, je Arjen De Jong. Arjenovi pomáhali aj zakladatelia firmy Thunderplugs, Koen Brouwer a Quinten Huigen, ktorých firmu poznajú ľudia po celom svete pre ich silikónové ušné štoplíky. Vďaka týmto ľuďom by sme o chvíľu mohli tento zázrak vidieť na regáloch obchodov po celom svete.

Knops
Knops

Knops

Čo hovoríte na takúto vymoženosť? Kúpili by ste si ju?

Pozri aj: Nemajú žiadnu hanbu. Najnovšie sa turisti vôkol celého sveta fotia na zaujímavých miestach s holým zadkom

interez.sk (Stella K.), boredpanda.com
0
Komentovať (0)