Michalka Kertiova / / Zaujímavosti
Niekto by si pomyslel, že študent má ťažký život len počas skúšok. Nie je na nič čas, káva nepomáha, hlava ide vybuchnúť, učivo ide...

Niekto by si pomyslel, že študent má ťažký život len počas skúšok. Nie je na nič čas, káva nepomáha, hlava ide vybuchnúť, učivo ide jedným uchom dnu, druhým von, dostaví sa únava, stres, nevoľnosť… a potom, tadá! Je po skúškach a všetko je v najlepšom porádečku. Mami, ocí, máte naspäť svoje stratené dieťa! Priatelia, je čas na párty, párty, párty!  Život je zrazu bezstarostný. Jój, kiež by to tak bolo! Háčik je ale v tom, že skúškami to nikdy úplne nekončí. Ponúkame vám pár vecí a situácii, v ktorých sa nájde, pravdepodobne, každý z vás, či už poslušne alebo lajdácky študujúcich.

Jak to mám, sakra, všetko dostať domov?

45dc29baccd21ff8416c940fb544eca6
httpthemetapicture.com

Žiješ na intráku a zrazu je čas, kedy všetko, čo si si tam za celý rok naškrečkoval, musíš dopraviť naspäť domov. To nemusí byť až taký strašný problém ak máš kamaráta s veľkým autom, ale ak je tvojim dopravným prostriedkom vlak a cestuješ  napríklad z Bratislavy do Prešova, je to, podľa môjho skromného názoru, dosť veľký problém.  A povedzme si úprimne, ženy majú obrovské sklony k „Len jeden kufor, zlato,“ a nakoniec to dopadne tak ako tu, hľa, na obrázku.

 „A mne je úplne jedno na koľko rokov vyzeráte, prosím si dôkaz o tom, že ste študent.“
PicMonkey Collage

Dôkaz o tom, že som študent. Áno, je to potrebné, pretože ja by som mohla byť preoperovaný sedemdesiatročný terorista, ktorý sa chystá zničiť celý svet a práve pán revízor by mi mohol prekaziť plány a zachrániť celú ľudskú populáciu.

Cez prázdniny je skutočne dosť stresujúce riešiť cestovanie. Musíte si zháňať potvrdenie zo školy, aktivovať električenku na prázdniny a tak ďalej… ešteže  ISIC nálepky platia až do septembra. Môžem si dať  k menu v Mc Donalde zadarmo ovocnú taštičku aj v auguste.Komentovať (0)