Kapela Medial Banana vyráža na Jamajku nahrávať nový album

Advertisements

Rockin’ It je názov druhého albumu stále populárnejšej slovenskej reggae kapely Medial Banana. Vyšiel iba pred pár dňami a fanúšikovia sú nadšení. Kapela za ten čas profesionálne vyrástla a je to cítiť na každej novej skladbe. Makať však neprestávajú ani bezprostredne po vydaní novinky a už sú na ceste za novým, priam vytúženým projektom, ktorý nesie meno Inna Jamdown.

Chalani z Medial Banana si totižto plnia sny, aké má azda každý reggae hudobník na svete a vyrážajú na mesačnú dobrodružnú expedíciu na Jamajku. Cieľom projektu Inna Jamdown je vytvoriť prvý slovensko-jamajský hudobný album, na ktorom sa do hudieb od Medial Banana predstaví plejáda jamajských interpretov. Do kolísky reggae hudby vyráža s časťou kapely aj filmový štáb, ktorý zaznamená proces tvorby v niekoľkodielnom video-dokumente. Celý team projektu čakajú cesty na miesta ako Blue Mountain, Portland, pôvodná rastafari osada Pinnacle, nahrávanie v legendárnom štúdiu Tuff Gong a návšteva jedného z najvýznamnejších festivalov na ostrove, Rebel Salute.

Všetky zážitky z tohto výletu a rôzne zákulisné momentky môžete sledovať vo forme live blogu na stránkach Red Bull Slovensko.

Ochutnávky nového albumu Rockin’ It nájdete od dnes na kapelnom youtube kanáli.Share on Facebook0
Zobraziť viac
Komentovať (0)

Advertisements