Foto: Instagram.com

/ 0 / Michaela
Tak sa zdá, že aj najstaršom povolaní na svete vypukne kríza.

Nie je nič, čo sa nedá nahradiť technikou. Už viackrát sme vás informovali o (ne)zmyselnej revolúcii v oblasti sexuálneho priemyslu, o ktorú sa postarali naoko dokonalé partnerky. Sexrobotika ide čoraz väčšmi dopredu a o sexrobotov je čoraz väčší záujem. V nemeckom Dortmunde sa môžete pripraviť na naozajstnú bizarnosť. Otvorili tam „bordel,“ v ktorom pracujú sexuálne bábiky, ktoré sa síce nemôžu pochváliť umelou inteligenciou, no i tak je to prinajmenšom absurdné. Možno vás však prekvapí fakt, že za týmto neštandardným spôsobom podnikania sa skrýva žena. 

27-ročnej Evelyn Schwarz z Dortmundu napadla ozajstná šialenosť. Otvorila si „Bordoll,“ akýsi verejný dom, v ktorom sú zamestnankyne bez duše a mozgu. Klasické prostitútky boli nahradené umelými bábikami. Sú poslušné, neodvrávajú a za svoju pasívnu činnosť nepotrebujú žiaden honorár. Sexuchtivý zákazník si môže vybrať z jedenástich bábik, pričom táto zábava ho stojí 80 eur na hodinu.

sexdoll#lovedoll#sexdolls#lovedolls#sexrobot

A post shared by Idollmates (@mylovedollmates) on

Majiteľka tvrdí, že všetky bábiky sú v extrémne vysokej kvalite

Bábiky vážiace 30 kilogramov, sú dovezené z Ázie, pričom podnikavá majiteľka musela do nich čo-to investovať. Každá z nich ju vyšla takmer na 2-tisíc eur. Ktovie, možno sa jej investícia vráti oveľa skôr, než predpokladá. Už sa našlo zopár odvážlivcov, ktorí sa išli potrhať, len aby si mohli vyskúšať túto novinku.

Bábiku si môžete prezliecť do „domáceho“ oblečenia

Ústretová majiteľka sa nebráni ani tomu, aby si zákazníci priniesli vlastný „outfit“ pre bábiku. Chce im splniť naozaj všetky požiadavky. Zákazníci majú na výber bábiky rôzneho vzhľadu, od extrémne štíhlych až po „krv a mlieko,“ aby si tak každý prišiel na svoje. Evelyn tvrdí, že biznis jej naozaj ide. Jej „zákazníčky“ sú zarezervované aj na niekoľko dní dopredu, pričom si ich vyskúšali muži rôzneho veku. Niektorí z nich vraj majú veľmi tolerantné partnerky, ktorým sex s robotom nepripadá ako nevera. Ak máme veriť slovám majiteľky, tak až 70-percentám mužom sa to zapáči tak, že sa do podniku vrátia aj druhýkrát.

Hoci nejde o sexroboty, ktoré by spôsobili hotovú revolúciu v sexuálnom priemysle, tento nezvyčajný nemecký „bordel“ sa celkom uchytil. A to tak, že majiteľka musela už jednu z bábik vymeniť, pretože bola zákazníkom poškodená. Evelyn na svojej webovej stránke vychvaľuje tovar do nebies, veriac, že objavila dieru na trhu. „Ja v tom nevidím žiaden etický problém,“ tvrdí Evelyn, ktorá je s novým spôsobom podnikania úplne vyrovnaná. Či tento nový druh podnikania je to, čo ľudstvo naozaj potrebuje, je však naozaj otázne.

Pozri aj: Po prvýkrát v histórii sa na titulku magazína Playboy dostala transgender modelka. Tento počin však vyvolal obrovskú vlnu kritiky

independent.co.uk


Komentovať (0)