Foto: YouTube - Lionsgate Movies (reprofoto)

Na Comic-Cone v San Diegu bol odhalený trailer na štvrtého Johna Wicka.

Nestarnúci Keanu Reeves je spať v roli nájomného vraha Johna Wicka, ktorý stojí proti nepriazni celého sveta. Štúdio LionsGate nám prinieslo prvý pohľad na film John Wick 4.

Článok pokračuje pod videom ↓

Tvorcovia presne vedia, čo fanúšikovia od filmu očakávajú, a tak je nový trailer plný krvi a brutality. Ako totiž všetci vieme, John Wick si jednoducho poradí s každým. Okrem Reevesa sa do filmu vrátia známe mená, ako Laurence Fishburne, Ian McShane či Lance Reddick. Tešiť sa ale môžeme aj na nových hercov, medzi ktorými azda najviac vyčnieva Donnie Yen. Toho sme mohli vidieť v snímkach Mulan, Ip Man alebo Šanghajskí rytieri s Jackiem Chanom.

Máme sa na čo tešiť

Ako píše portál ScreenRant, štvrté pokračovanie franšízy o nájomnom vrahovi bolo oznámené ešte pred oficiálnym vydaním tretieho dielu a o niečo neskôr čakal podobný osud rovno aj piatu časť. Tieto dva filmy sa navyše mali natáčať súčasne, no pandémia zmenila plány štúdia.

O réžiu sa postaral Chad Stahelski, ktorý stál za úspechom aj predošlých troch dielov a presne vie, čo fanúšikovia od Johna Wicka čakajú. Kľúčom k úspechu je jednoduchý dej a veľké množstvo akcie, čoho sa drží aj najnovší trailer. Zrejme nás teda čaká ďalšia skvelá jazda a dúfame, že štvrtý diel naplní vysoké očakávania. Dátum premiéry je naplánovaný na 24. marec 2023.

Najnovšie články