Foto: Chad Madden (Unsplash)

Už len pár dní máš na to, aby si získal 30 € od Tatra banky.

Otvor si nový Študentský účet a uži si peniaze, ktoré ti banka za to pošle. 

Už o chvíľu sa začínajú jesenné prázdniny. Chystáš sa ich stráviť s kamošmi alebo plánuješ navštíviť starých rodičov? Nech už ich stráviš kdekoľvek, peniaze navyše sa ti isto zídu. Ak sa do 4. 11. 2018 zapojíš do kampane s Tatra Music Academy, Tatra banka ti pripíše na nový Študentský účet 30 € a môžeš to cez prázdniny rozbaliť.

Stačí, ak si otvoríš nový Študentský účet v Tatra banke do 4. 11. 2019. Tento účet je automaticky bez mesačného poplatku za vedenie účtu, ak máš do 20 rokov a ak máš viac a doložíš potvrdenie o návšteve školy, zabezpečíš si ho bez poplatku za vedenie účtu až do dovŕšenia 26 rokov. Navyše ho otvoríš jednoducho a rýchlo cez appku Tatra banka vo svojom mobile, pomocou Tvárová biometria. Banka si ťa overí cez selfíčko a tvoj občiansky preukaz, nech si kdekoľvek.

Foto: Antoine Beauvillain (unsplash)

Potom už len ideš na tatraacademy.sk a uhádneš, akú pesničku zobrazenú pomocou emoji si pre teba pripravili. Peniaze ti prídu po splnení podmienok do 7 pracovných dní. Ak si rovno nastavíš na svojom účte PUSH-ky o pohyboch, hneď budeš vedieť, že si ich dostal. V hre si aj o hudobné ceny – reprák JBL a slúchadlá BEATS, ktoré sa budú žrebovať v novembri.

PR Tatra banka

0
Uložiť článok
Komentovať