zdroj: Itafilm

Svojskí partneri z miamskej polície si ešte raz zmerajú sily s nepriateľmi v očakávanom pokračovaní populárnej akčnej komédie.

Jedna z najkultovejších akčných komédii 90. rokov je späť. Will Smith a Martin Lawrence sa už začiatkom roka vrátia vo filme Bad Boys navždy, aby opäť s úsmevom na perách a na nablýskaných autách bojovali proti zločincom v slnečnom Miami. Jeden z nich sa za 20 rokov vyšvihol na pozíciu policajného inšpektora, druhý prechádza krízou stredného veku. Keď sa však na scéne objaví nebezpečná hrozba rumunskej mafie, musia sily spojiť ešte raz a naposledy. 

Ako detektív Mike Lowrey sa vracia jeden z najznámejších Hollywoodskych hercov posledných desaťročí, Will Smith. Herecká hviezda, ktorá má na konte dve nominácie na Oscara, päť nominácii na Zlatý Glóbus a štyri ceny Grammy, je známy najmä filmami ako Muži v čiernom, Ja, legenda, Hancock či tohtoročným hraným remakeom animovanej klasiky Aladin. Ako jeho partner Marcus Burnett sa opäť predstaví Martin Lawrence, ktorý je okrem filmov Bad Boys známy aj komediálnou sériou Agent v sukni.

Kultovú dvojicu dopĺňajú najmä mladšie herecké talenty – Vanessa Hudgens známa z High School Musical či filmu Spring Breakers, Alexander Ludwig (seriál Vikingovia, Hry o život) či Charles Melton (seriály Riverdale a Glee). Okrem Smitha a Lawrencea sa však vo filme objaví ešte jedna známa tvár. Joe Pantoliano sa vráti ako policajný kapitán, ktorému hlavná dvojica spôsobuje neustále vrásky.

Réžiu novinky bude mať na svedomí belgická režisérska dvojica Adil El Arbi a Bilall Fallah známa krimi filmom Black a réžiou niekoľkých častí seriálu Snowfall. Producentom filmu je hollywoodska legenda Jerry Bruckheimer (Piráti Karibiku, Top Gun, séria CSI).

Akčnú komédiu Bad Boys Navždy si budete môcť vo vašich kinách vychutnať už od 23. januára 2020. Na vaše plátna ju prinesie spoločnosť Itafilm.

Tlačová správa Itafilm
0
Uložiť článok
Komentovať