Foto: Povec ty

Zábavno-inšpiratívna talkshow Povec ty pokračuje svojou 14. epizódou.

Jej najnovšie vydanie ponúkne opäť množstvo zaujímavostí. Okrem magického dátumu 5.12., čo je deň pred Mikulášom, ponúka hosťom možnosť nazrieť do sveta veľkých značiek prostredníctvom 3 inšpiratívnych hostí a zároveň aj odpoveď na otázku, ktorá je aj témou chystanej epizódy Povec ty, a to: Ako vybudovať úspešnú značku? Marek Polomský si pozval do hosťovského kresla 3 osobnosti a nielen slovenských rozmerov. 

Prvým hosťom je zakladateľ úspešnej značky Footshop – obchodu s módou, streetwear a high fashion značkami a hlavne bohatým výberom obuvy. Z Footshopu sa stala značka, ktorú mnohí poznajú nielen vďaka jej podstate (čo je obchod s obuvou a módou), ale aj vďaka tomu, že podporuje mladých umelcov, raperov, DJov či influencerov prostredníctvom spoluprác i eventov. Značka Footshop spája a vytvára trendy na Slovensku, v Čechách i po celej Európe.

Druhým hosťom je dáma, Tatiana Ondrejková. Táto sympatická mladá žena vytvorila zo služby poskytujúcej letenky jeden z najväčších cestovateľských portálov ponúkajúci online predaj leteniek, dovolenky, ubytovanie, cestovné poistenia a doplnkové cestovateľské produkty na Slovensku – Pelikán. Jej rovnako položíme základnú tématickú otázku: Ako založiť úspešnú firmu? Verím, že naši diváci dostanú dostatok odpovedí aby ich to nakoplo do vlastného podnikania a plnenia si snov.

Tretím hosťom je známy slovenský DJ Miroslav Ecker, ktorého všetci dobre poznáme pod menom DJ EKG. Tento chalan si nielen plní svoje sny, ale zo svojho meno urobil značku. Tá sa spája ako s elektronickou hudbou a plnými klubmi, tak aj vlastnými beznádejne vypredanými žúrkami po celom Slovensku či spoluprácami so svetovými značkami.

Povec ty 14 sa uskutoční už 5. decembra o 19:00 banskobystrickom Divadle Štúdio Tanca. Lístky na podujatie nájdeš tu.

0
Uložiť článok
Komentovať