reprofoto: youtube.com

Lucia Strmenská / / Série
V dnešnej dobe má každý človek svoj príbeh. Či dlhý, krátky, šťastný alebo smutný, každý je niečím iný a výnimočný. Dennodenne o týchto príbehoch čítame, pozeráme...

V dnešnej dobe má každý človek svoj príbeh. Či dlhý, krátky, šťastný alebo smutný, každý je niečím iný a výnimočný. Dennodenne o týchto príbehoch čítame, pozeráme v televízii či počúvame z rádia. Dnes sme si pre vás pripravili smutný príbeh o dievčine, ktorú uniesli na diskotéke. Po dvoch rokoch trápenia sa jej však podarilo dostať domov.

Jeden z najhorších osudov, ktorý môže mladé dievčatá čakať, je práve obchodovanie s bielym mäsom. Väčšina prípadov sa skrýva za falošnými ponukami prác v zahraničí, kde sľubujú ženám prácu čašníčky, hostesky, alebo tanečníčky. Niekedy sa však stanú veci, ktoré človek nemôže nijako ovplyvniť, a aj keď si dáva veľký pozor, dostane sa do problému, z ktorého nemusí byť úniku. Taký je aj príbeh 22-ročnej Slovenky Lindy, ktorá sa v jeden večer vybrala so sestrou Soňou na diskotéku.

dkuspis.sk
dkuspis.sk

Spomína si, ako ich pozývali dvaja mladý sympatickí muži. Neskôr sa im ponúkli, že ich odvezú domov, aby sa uistili, že prišli v poriadku. Netriezvym rozumom dievčatá súhlasili a nastúpili do auta. Domov sa však v ten večer nedostali. Linda si matne spomína, ako jeden chlap vybil jej sestre predné zuby a keď začala kričať, vrazil aj jej. Po dlhej ceste ich konečne pustili z auta a viedli ich do domu, kde sa nachádzali ďalšie mladé dievčatá. Zistila, že ich triedia a organizujú, ktoré kam pošlú. Linda bola atraktívna, pekná a navyše panna, no to nikto nevedel, preto ju okamžite brali preč. Kam poslali Soňu sa vtedy už nedozvedela. Opäť ju posadili do iného auta spolu s inými dievčatami, kde ich nadrogovali a znásilnili.

0
Komentovať (0)