Foto: Alexey Kovalev, Pixabay

Ľuboš Belko / / News
Koľko stojí falošné uspokojenie ega instagramových používateľov? Začína to pri drobných sumách, ktoré sa však vedia vyšplhať na obrovské čiastky.

Koľko peňazí by ste boli ochotní vraziť do automatu, ktorý by vás urobil nesmrteľným? Teda aspoň pomyslene. Boli by ste slávni, ľudia by si vás na veky pamätali a všetci by chceli byť ako vy. Tejto ilúzii podliehajú mnohí mladí ľudia, ktorí napäto očakávajú notifikácie na lište svojho smartfónu. Nové srdiečka, noví sledovatelia. Áno je to len ilúzia.

S takouto možnosťou zatiaľ ruské spoločnosti neprišli. Lenže je diskutabilné, azda by niekto o takúto slávu vôbec stál. Na čo, keď môžete mať followerov? A to rovno 100 za smiešnych 89 centov, bez menšej námahy.

Je to ponuka, ktorá sa neodmieta. Nie je to práve obchod života, ktorý by chcel každý z nás uzavrieť, avšak je to rozhodne miliónový nápad. V Moskve uprostred obchodného centra, tento automat zbadal ruský novinár Alexey Kovalev. Za sumu 0,89 eura, vám tento automat prihodí 100 falošných srdiečok na váš instagramový post. Pre tých, ktorí nemajú problém s peniazmi, táto istá spoločnosť ponúka 150 tisíc sledovateľov za 850 eur. Spoločnosť tiež sľubuje 1 500 lajkov na každom poste, ktorý pridáte.

Pozri aj: Modelka prezradila, ako sa dá zarobiť slušný balík peňazí za každý príspevok, ktorý zverejníte na Instagrame

engadget.com, twitter.com

 

0
Komentovať (0)