foto: Marcos Alberti

Už ste sa niekedy zamysleli nad tým, ako vyzerá orgazmus? Tento fotograf má o ňom jasnú predstavu.

Pohľad pre bohov. Presne tak môže vyzerať orgazmus, ktorý si väčšinou nechávame len pre partnera. Je to jedinečný a intímny zážitok, z ktorého ide sila. Brazílsky fotograf Marcos Alberti dostal zaujímavý nápad. Rozhodol sa v rámci „O projektu“ zachytiť tváre ľudí pred, počas a po vyvrcholení. Nie je na tom nič obscénne. Všetko, čo vidíme, je tvár. No tá hovorí za všetko.

Milovníkov senzácii však asi sklameme. V záberoch nespoznáme žiadnu (pseudo)celebritu. Ide o obyčajných ľudí, ktorých mená však zostali v anonymite. Avšak aj toto rozhodnutie dáva projektu jedinečnú pridanú hodnotu. Pozrite sa na najintímnejšie okamihy zo života žien, ktorým nechýbala odvaha. Postavili sa totiž pred fotoaparát, pričom o ich“pocit blaha“ sa postaral vibrátor. Cieľom fotografa Marcosa však nebolo vyvolať prvoplánovú senzáciu. Chcel ukázať ženskú sexualitu bez zábran. Uvoľniť atmosféru a priblížiť ľuďom skutočný orgazmus žien. Presne taký, ktorý neuvidíme v produkcii filmoch o dospelých.

Naprieč fotografiami uvidíme tváre dvadsiatich žien rôzneho veku, vierovyznania či kultúr. Jedno majú však spoločné. Autentický pocit uspokojenia. Veď posúďte sami.

Brazílskemu fotografovi sa podarilo urobiť naozaj zaujímavú fotosériu. Ako prebiehalo celé fotenie si môžete pozrieť aj v nasledujúcom videu.

Pozri aj: Mení sa svet alebo ľudia v ňom? Ďalšia dávka sarkastických ilustrácií, ktoré ukazujú divný svet, v ktorom žije každý z nás

foto so súhlasom autora, dailymail.co.uk
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy