facebook.com/ V siedmom nebi

Hyenizmus, zvrátenosť, úbohosť či odpad. Aj takto komentovali ľudia výzvu relácie V siedmom nebi v ktorej hľadali ďalších účinkujúcich.

Reláciu V siedmom nebi pozná azda každý a nenájde sa nikto, kto by nevidel aspoň kúsok z nejakej časti. Relácia svojim poslaním, ľudí rozdeľuje na dva tábory. Kým jeden tábor vraví, že je dobré, ak sa týmto ľuďom plnia sny či pomáha cez televíziu, druhý tábor vidí v relácii zarábanie na cudzom nešťastí. 

Ku ktorému táboru sa prikláňate vy, necháme už na vás. Jedno je však isté. Pri takomto formáte treba pristupovať vždy k ľuďom citlivo a opatrne, lebo inak môžete poriadne prestreliť. A to sa podarilo produkčnému tímu relácie pred pár dňami. Na Facebooku totiž zverejnili výzvu, ktorá otriasla aj ľuďmi, ktorých relácia veľmi nezaujíma.

facebook.com/zomri

Je jasné, že tvorcovia relácie potrebujú nájsť ľudí pre svoj formát, ale urobiť to takýmto necitlivým spôsobom je naozaj už cez čiaru. A cez čiaru je aj to, že presne vedia, čo hľadajú. Znásilnenú ženu, ktorá potom otehotnela a prešla si tak peklom.

Z prístupu relácie boli šokovaní mnohí ľudia, čo sa odrazilo na komentároch pod príspevkom. Ako uviedol portál noizz.sk pod príspevkom, ktorý bol zavesený na internete, sa skloňovali slová, ako hyenizmus, zvrátenosť, úbohosť či odpad. Príspevok neskôr po mnohých negatívnych reakciách zo stránky zmizol.

My môžeme len dúfať, že podobné „výzvy“ sa na internete už objavovať nebudú a že tvorcovia relácie si dajú nabudúce pozor, akým štýlom budú hľadať ďalších účinkujúcich.

Pozri aj: Jojka odvysielala film plný erotiky a sexu v hlavnom vysielacom čase. Za svoju chybu dostala takúto mastnú pokutu

Príbehy
0
Komentovať (0)