Foto: FB/Yves-Paul Kozaque

Herec skončil v nemocnici s otrasom mozgu.

Herec Ivan Kozák bol v noci z piatka na sobotu napadnutý neznámym útočníkom, ktorý ho predtým sledoval, schytal od neho kopance do tváre. Informovali sme vás o tom v tomto článku, herec pre Nový Čas prezradil, ako je na tom so zdravotným stavom a čo si o útoku myslí s odstupom pár dní.

Kozák sa v piatok v noci stal obeťou útoku v Pezinku na Šenkvickej ceste, útočník si ho vystriehol a išiel za ním. Následne sa na herca vrhol, kvôli čomu skončil na zemi a pokračoval kopaním do hlavy. Podľa Kozáka si mladší muž, ktorý ho dokopal, asi myslel, že je gay. „Kamarát si dal zo srandy náušnice a ja som bol iba v tielku, a len tak sme sa smiali a robili si šou a ten človek asi usúdil, že som gay a sledoval ma,“ opísal.

Parodovali gayov

Herec Novému Času prezradil, že to nechápe, živí sa imitáciami a iba sa bavili, parodovali gayov: „A keby som aj bol gay, toto nie je normálne zaútočiť takto brutálne na niekoho! Mohol ma zabiť. Ja som si v prvej chvíli aj myslel, že toto nemôžem prežiť,“ povedal.

Má otras mozgu

Skončil s dobitou tvárou, s bolesťami hlavy a dokonca ho sužovalo vracanie. Rozhodol sa vyhľadať lekársku pomoc v Bratislave. Momentálne leží na lôžku v Univerzitnej nemocnici v Bratislave, v opatere lekárov bude ešte pár dní. „Mám otras mozgu. Nespal som celú noc, točí sa mi hlava, stále je mi zle,“ prezradil Kozák Novému Času.

Podľa niektorých ľudí z Pezinka, ktorí herca v tú v noc v nemenovam podniku zažili, sa nesprával slušne: „Zbitý pán napadol slovne čašníčku. Bol nepríjemný a drzý, “napísala svedkyňa na sociálnej sieti. Ďalšia prezradila, že herec do podniku ,,chodí slopať pivo s borovičkou a potom otravuje ľudí. Tým, že dostal po papuli, sa asi teraz chcel zviditeľniť.“

Najnovšie články