Michal Blaško / / Objektívom
Šialenstvo. Týmto slovom by sa asi najlepšie dala opísať atmosféra, ktorá vládla v piatok večer v Ateliéri Babylon. Martin Ruppert hral so svojom kapelou...

Šialenstvo. Týmto slovom by sa asi najlepšie dala opísať atmosféra, ktorá vládla v piatok večer v Ateliéri Babylon. Martin Ruppert hral so svojom kapelou viac, ako dve hodiny a to, čo Monkey Business stvárali, bolo naozaj nevídané.

monkey business (22)Monkey Business sú známi svojou extravagantnosťou a to sa prejavilo aj celom ich koncerte, ale hlavne na ich odevoch. Diváci šaleli od začiatku do konca, no i tak dosť šialená atmosféra sa stupňovala každou pesničkou. Na konci sa početné publikum úplne odviazalo, tancovalo ešte viac a fotilo sa so samotnou kapelou. Publikum bolo zložené skôr zo strednej generácie, no koncert nevynechala ani mladšia generácia. Komunikácia s divákmi trvala počas celého koncertu, publikum bolo stále zapájané do koncertu. Kapela nemala problém vyzvať dievčatá na pódium, ktoré s nimi najprv spievali a neskôr aj tancovali, ako celý Babylon.

Dali sme sa do rečí s divákmi, ktorí prišli až z Brna pretože vedeli, že tu v Bratislave je vždy najlepšia atmosféra a naozaj tomu tak bolo. Monkey Business oslávili svojich 15 rokov tak, ako sa patrí. Celý koncert bolo  streamovaný naživo internetom. Diváci si vytlieskali kapelu až dvakrát a tá mala veľké problémy odísť z pódia.

Viac už v našej fotogalérii.Komentovať (0)