Michal Blaško / / Objektívom
Speváčke Delilah, ktorá je jednou z najvýraznejších predstaviteliek aktuálnej britskej dubstepovej a neosoulovej scény, sa konečne podarilo vystúpiť na Slovensku. Po niekoľkokrát odloženom koncerte...
delilah (35)Speváčke Delilah, ktorá je jednou z najvýraznejších predstaviteliek aktuálnej britskej dubstepovej a neosoulovej scény, sa konečne podarilo vystúpiť na Slovensku. Po niekoľkokrát odloženom koncerte v Bratislave sa však fanúšikovia konečne dočkali, 11. apríla potešila MMC.
Na Delilah si fanúšikovia museli počkať asi hodinu naviac, keďže toľko jej trvalo, kým sa konečne dostala na pódium. Podľa jej vyjadrení, to bol živý koncert po veľmi dlhom čase, ktoré trvalo celý rok.  Počas koncertu sa publiku ospravedlňovala z dôvodov, že mala pocit, že koncert nie je dosť dobrý. „Nabudúce to bude lepšie..“ Zdalo sa však, že sa počas celého koncertu niekam ponáhľa. To však nezmenilo nič na tom, že celý čas rozdávala veľa energie a dokonca zavolala aj divákov na pódium, aby si spolu s ňou zatancovali. Všetkých nazvala Delilahs.
Počas koncertu skúšala aj slovenčinu, ktorá jej však veľmi nešla. Na konci si Delilah nemohla odpustiť prídavok, a po asi hodinovom koncerte sa rozlúčila s Bratislavou.
Viac už v našej fotogalérii…


Komentovať (0)