V poradí siedmy ročník Uprising Reggae Festivalu sa skončil v skoré ranné nedeľné hodiny. Ani sobotný výdatný dážď, ktorý trval až do jedenástej hodiny večernej,...

V poradí siedmy ročník Uprising Reggae Festivalu sa skončil v skoré ranné nedeľné hodiny. Ani sobotný výdatný dážď, ktorý trval až do jedenástej hodiny večernej, neohrozil festival do takej miery, že by sa musel skončiť. 

Už na otvárací deň prišli do areálu na Zlatých Pieskoch ľudia v hodnom počte, aby tak otvorili prvý, trojdňový ročník tohto festivalu. Otvorili ho kapely ako Cornerstone Roots, Medial Banana či Taliansky Mellow Mood. Piatkový deň sa predstavili na pódiu legendy ako Jimmy Cliff, Junior Kelly, krásna Jah9 či britskí Gentleman´s Dub Club, ktorí s miernym dažďom ukončili piatkový Main Stage. Sobotná prietrž a výdatný dážď priniesol posunutie programu, do stanov vodu a do topánok blato, ale ani to nezabránilo festivalu pokračovať. Areál sa zmenil na veľkú bahennú mláku, ktorá však ľuďom neprekážala, a zabávali sa až do nedeľného slnečného rána.

Pozri si fotky:

Štvrtok, Opening Day

Piatok

Sobota

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )