DK Photography

Ivana Gallasová / / Série
Každá žena tajne túži po zásnubách ako z romantického filmu. Nie každej sa to síce podarí, no pár z nasledujúceho príbehu na to svoje (myslím, že ani na jedno z nich) nezabudne naozaj nikdy. Už len vďaka nádhernej fotke, ktorá pri tom vznikla.

Keď Karlie a jej priateľ, fotograf Dale, cestovali do Škandinávie, aby videli polárnu žiaru ani len nečakala, že to môže skončiť obrovským prekvapením. Obaja milujú cestovanie po celom svete, ale polárny kruh je ich najobľúbenejším miestom a napriek tomu, že tam boli už vyše 30-krát, rozhodli sa tam vybrať znova. Tento výlet mal však nečakaný koniec – ich zásnuby. Dale však plánoval päť rokov žiadosť o ruku pod polárnou žiarou, pretože bola pre oboch naozaj výnimočná.

DK Photography

„Milujeme hľadanie polárnej žiary a fotografovanie jej spolu, takže mi to prišlo celkom na mieste“ povedal 34-ročný Dale.

Dale Sharpe

Nebol to však prvý pokus o žiadosť o ruku ako sám povedal. Karlie (nevediac) zahodila fľašu, v ktorej bol schovaný prsteň, ktorý stál vyše 3700€.

Dale Sharpe

Dave našetril peniaze na nový prsteň a zarezervoval ďalší výlet s hľadaním polárnej žiary cez Island, Nórsko a Fínsko.

Dale Sharpe

Nastavil fotoaparát a Karlie si myslela, že si idú spraviť selfie, Dale si však kľakol na koleno a vytiahol prsteň. Karlie samozrejme povedala áno a tento moment je zachytený na dychberúcej fotke.

Dale Sharpe

Pozri aj: 20+ fotografií zvierat, ktoré vám ich predstavia z úplne inej perspektívy, ako ich poznáte

interez.sk (Ivana G.), boredpanda.com
0
Komentovať (0)