collider

Stella / / News
Čo musíme vedieť o tomto novom filme?

Už za pár dní sa môžeme tešiť na nový film od Warner Bros. s názvom CHIPS, ktorého námet je prevzatý z televízneho seriálu zo sedemdesiatych rokov s rovnakým názvom, v ktorom budeme sledovať dobrodružstvá dôstojníkov Kalifornskej diaľničnej hliadky. Tento film napísal a režíroval Dax Shepard, ktorý doň obsadil hercov ako Michaela Peñu, Vincenta D’Onofriora a Kristen Bell. 

Čo všetko by ste mali vedieť a očakávať od tohto filmu?

Režisér Dax Shepard povedal, že inšpiráciou pre film CHIPS, bola úplná náhoda, ktorá ho jednu noc priviedla k sledovaniu originálneho seriálu. Film má byť podľa neho mix filmov „Bad Boys, Smrtonosná zbraň a Beverly Hills Cop“.

Režisér tvrdí, že vo filme ide „najprv o akciu až potom o komédiu“.

continental-film

Vo filme je viac scén na motorkách ako v autách. Niektoré z nich sú naozaj nebezpečné, a preto Shepard zdôraznil, že každý kúsok vo filme bol vykonaný pod odborným dohľadom.

Značky ako Harley Davidson a Ducati tento film podporovali a podľa Sheparda to bolo veľmi dobré, lebo ich značky sa na kolesách motoriek veľmi pekne odrážali.

continental-film

Rozpočet tohto filmu bol 25 miliónov dolárov, avšak Shepard veril, že tento film dokáže nahrať aj s nižším rozpočtom, čo sa mu nakoniec aj podarilo.

continental-film

Počas písania prešiel scenár celkovými zmenami až sedemkrát.

continental-film

Film podľa Sheparda obsahuje veľa násilia a veľa nahoty. „Buď sme natáčali výbuchy, nahotu alebo vtipné scény,“ hovorí Shepard.

Shepard opisuje film ako „love story“ medzi Jonnom a Ponchom.

Podľa producenta Andrewa Panay, má film opisovať súčasnú a modernú dobu, a nemá sa tak približovať k svojmu bratovi zo sedemdesiatych rokov.

Herec, Michael Peña, sa kvôli tomuto filmu naučil riadiť motorku. „Keď som si prvýkrát sadol na motorku pomyslel som si, že zomriem,“ povedal Peña.

continental-film

Peña dodal, že režisér Shepard do scenáru pridal taktiež aj niektoré vety hercov, ktoré povedali počas improvizovania na skúškach.

Vincent D’Onofrio o svojej postave povedal: „Ray je na misii. Chce chrániť svojho syna a tiež chce, aby sa mali dobre, a preto sa snaží získať veľa peňazí.“

continental-film

D’Onofrio sa taktiež vyjadril k reakciám divákov: „Myslím si, že ľudia, ktorí majú na tento film správny vek, si film skutočne užijú. Film o Kalifornskej diaľničnej hliadke tu ešte nebol.“

Kristen Bell v tomto filme hrá Jonnovu ženu, ktorá je inštruktorka plávania.

continental-film

Kristen Bell povedala, že od ich prvého spoločného filmu Hit & Run, sa štýl režírovania jej manžela veľmi zmenil a že sa zameriava na iné vlastnosti ako pred rokmi.

Tešíte sa tento film, ktorý k nám o chvíľu príde?

interez.sk (Stella K.), collider.com

 Komentovať (0)