Foto: EA SPORTS

Ani tento rok nie je výnimkou v pokračovaní obľúbenej hernej série FIFA.

Tvorcovia nám okrem nových herných mechanizmov a vylepšenej grafiky predstavia aj niekoľkých slovenských hráčov. Dnes vám prinášame ich zoznam. Poradie je zvolené podľa hodnotenia a tak, aj pokiaľ ešte hru nevlastníte, už teraz sa môžete rozhodnúť pre svojho favorita a jeho tím. Zatiaľ to vyzerá tak, že sa skutočne máme na čo tešiť.


Zahrať si môžeme samozrejme len za tých najlepších. Aj tí však jeden druhého v niečom predčujú. Voľba je však len na vás.
FIFA-18-PS4-4

Albert Rusnák

Hodnotenie: 72

Albert Rusnák je futbalový záložník a reprezentant. Od januára tohto roku hrá za klub Real Salt Lake USA. Aj keď hodnotenie 23 ročného futablistu klesá, rozhodne o ňom hovoríme, ako o podstatnom článku reprezentácie.

Ondrej Duda

Hodnotenie: 73

Ondrej Duda je rodák zo Sniny, tu pôsobil aj v mládežníckom klube, neskôr v Košiciach. 22 ročný útočník vyhral pred tromi rokmi cenu Petra Dubovského, v súčasnosti pôsobí v Hertha BSC.

Tomáš Hubočan

Hodnotenie: 73

Tomáš Hubočan je 32 ročný obranca, ktorý pochádza zo Žiliny. V súčasnosti hrá za turecký klub Trabzonspor, kde prišiel na hosťovanie z  Olympique de Marseille.

Milan Škriniar

Hodnotenie: 74

Mladý futbalista zo Žiaru nad Hronom je záložník, obranca a reprezentant Slovenska. 22 ročný Milan pôsobí od júla tohto roka v talianskom klube Inter Milan, kde prestúpil ako najdrahší hráč v histórii Slovenska zo Sampdorie Janov.

Róbert Mak

Hodnotenie: 75

Róbert Mak je 26 ročný Bratislavčan, ktorý hráva na pozícii stredopoliara. V súčasnosti hrá za grécky futbalový klub PAOK Solún. V minulosti pôsobil napríklad v Zenite Petrohrad.

Peter Pekarík

Hodnotenie: 76

Peter Pekarík je 30 ročný slovenský reprezentant, ktorý hráva na pozícii pravého obrancu. Žilinčan v súčasnosti hráva, rovnako ako Ondrej Duda, za nemecký tím Hertha BSC.

Ján Ďurica

Hodnotenie: 77

Ján Ďurica, ktorý je pôvodom z Dunajskej Stredy hráva Tureckom klube Trabzonspor, ako obranca. Zvyčajne hrá na pozícii stredného, no príležitostne aj ľavého obrancu.

Juraj Kucka

Hodnotenie: 79

Juraj Kucka je slovenský reprezentant, v súčasnosti hrá za turecký klub Trabzonspor. Do roku 2015 hral za FC Janov, potom prestúpil do AC Miláno. Aktuálne ho môžeme vidieť hrať na pozícii stredopoliara.

Martin Škrtel

Hodnotenie: 81

Martin Škrtel je v súčasnosti jedným z najznámejších slovenských futbalistov. Hráva za turecký klub Fenerbahçe SK, ktorý sídli v Istanbule. V ankete o futbalistu roku 2007, 2008, 2011, 2012 vyhral prvé miesto. Hráva na pozícii obrancu.

Marek Hamšík

Hodnotenie: 87

Marek Hamšík je pôvodom z Banskej Bystrice. V rebríčku vyšiel ako najlepší slovenský hráč v najnovšej FIFE. Už od roku hráva za SSC Neapol na pozícii stredopoliara.

Okrem našich hráčov je samozrejme v hre aj mnoho zahraničných. Dobrá správa je, že slovenský rodák Hamšík sa škriabe medzi tých najúspešnejších. Podarilo sa mu predbehnúť aj mená ako Pedro či Ángel Di María. Mená, ktorá FIFA 18 považuje za najlepšie vo svete si môžete pozrieť nižšie:

Cristiano Ronaldo

Hodnotenie: 94

Lionel Messi

Hodnotenie: 93

Neymar

Hodnotenie: 92

Luis Suárez

Hodnotenie: 92

Manuel Neuer

Hodnotenie: 92

Robert Lewandowski

Hodnotenie: 91

Sergio Ramos

Hodnotenie: 90

Eden Hazard

Hodnotenie: 90

Toni Kroos

Hodnotenie: 90

Gonzalo Higuaín

Hodnotenie: 90

 

Pozri aj: Nazvali ju Nike Pro Hijab. Firma Nike predstavila hidžáb pre moslimské športovkyne

FIFA
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy