Medial Banana

Matej Mensatoris / / Kultúra
Čo rok, to release sa stalo pekným vianočným zvykom a darčekom pre fanúšikov obľúbenej kapely Medial Banana.

Ani tento rok to nebude inak a 22. decembra sa v bratislavskom klube MMC dočkajú krstu vinylu, ktorý v týchto dňoch vychádza pod značkou Reggae Callin’ Records.

O poctivý sviatočný náklad dobrej muziky určite nebude tento posledný predvianočný piatok núdza. Na pódiu sa o support postará kapela Konekshan hrajúca vlastné aj prevzaté kúsky z reggae a dub scény, Selecta Zugree či ostrieľaný DJ Simple Sample. Čestná úloha krstného otca tentokrát pripadla Djei Gogovi, ktorý sa producentsky podpísal pod dve skladby z albumu. Na cestu z Prahy sa k nemu pripojí aj speváčka Sista Carmen, návštevníci sa teda môžu tešiť aj na krátky koncert United Flavour a unikátne spojenie s Medial Banana.

Banana Vlog #1: Podpisovanie vinylu

V poradí druhý štúdiový album s hitmi ako Nemôžem prestať, Káva, Čerstvý vzduch, Bomboclaat či rovnomenným trackom Rockin’ It predstavil chalanov z Medial Banana ako muzikantov so silným medzinárodným potenciálnom. Viacero vynikajúcich anglických trackov a hostia ako Micah Shemaiah, Spectacular & Infinite či Deadly Hunta však nič neubrali na ich zmysle pre humor a zabavia v prvom rade slovenských poslucháčov. Predobjednávky podpísaných vinylov prebiehajú už teraz, aby vám stihli pristáť priamo pod vianočný stromček.

Medial Banana

Pre viac info sleduj event na Facebooku, zabezpeč si vstupenku na predpredaji  alebo si rovno zakúp Vinyl s podpisom.

TS
0
Komentovať (0)