Kensington

Dvojica odvážlivcov sa rozhodla podstúpiť simulovaný pôrod aby sa presvedčila, či ženy všetko len preháňajú alebo je ich bolesť pri pôrode naozaj oprávnená. Možno neočakávali takýto priebeh a toľko neznesiteľnej bolesti. Ako to dopadlo?

Muži si len sotva vedia predstaviť, akú bolesť musia zažívať ženy pri pôrodoch. Preto si mnohí z nich myslia, že ženy túto bolesť len zveličujú. Dvaja chlapi sa ale dobrovoľne rozhodli, že si na vlastnej koži vyskúšajú, aké to je. Za deň svojho experimentu si nemohli zvoliť lepší deň, než Deň matiek.

Jeden z mužov opísal svoj zážitok (na ktorý len tak ľahko nezabudne) takto: „Bolo to, ako keby niekto vzal pílu a rezal mi do brucha.“ Vtedy tento muž ešte nevedel, že prežil len zlomok tejto bolesti, ktorá bola ešte len v začiatkoch.

Nasledovali väčšie bolesti v podobe kontrakcií a muži sa začali kvôli nekontrolovanej bolesti zvíjať a jeden z nich naznačil, že bude zvracať. Pri tomto simulovanom „pôrode“ ich sprevádzali aj ich manželky, ktoré sa snažili svoje polovičky podporovať, no nevyhli sa záchvatom smiechu, keď videli svojich mužov trpieť v „agónii.“

Bolo to hrozné,“ opísal túto bolesť jeden z mužov. Druhý z nich mal z tejto skúsenosti podobné pocity a ešte dodal: „Mami, ak niečo, čo som práve zažil sa priblížilo k tomu, čo som ti spravil pred všetkými tými rokmi, prepáč, si ako superhrdinka. Si jedna silná mama.“

Kensington
Kensington
Kensington
Kensington
Kensington
Kensington

Pozri aj: Muži z celého sveta prezradili, ako vyzerá ideálna ženská postava. Výsledok vás prekvapí

boredpanda.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )