rtvs/facebook

Matej Mensatoris / / News
Slavo a Martin sú najúspešnejší hráči vedomostnej relácie Duel. Kto vyšiel z tohto súboja titanov ako víťaz?

Dnes sa na obrazovkách verejnoprávnej televízie vo vedomostnej súťaži Duel odohral dlho očakávaný, špeciálny súboj medzi dvomi rekordmanmi relácie Slavom a Martinom. Každý, kto niekedy videl ako súťažnými kolami prechádzali tak ako Slavo, tak aj Martin vie, že dnes to bolo o súboji supermozgov.

Slavomír z Levíc sa stal len pred pár týždňami najúspešnejším duelantom v histórii relácie. V 34. kole sa, žiaľ, dostal do mínusových čísiel (tak ako aj jeho súper) a musel sa s reláciou rozlúčiť. Ostal tak neporazený. Druhý duelant Martin z Nitry, vytvoril rekord v dovtedajšej histórii relácie a po svojej 24. výhre sa rozhodol sám ukončiť súťaž.

Aj v dnešnom špeciálnom Dueli títo dvaja hráči predviedli svoje kvality. Tak ako aj po prvom kole, tak aj po druhom boli ich výkony veľmi vyrovnané a bolo jasné, že chlieb sa bude lámať až v poslednom, treťom kole. Tam opäť išli bok po boku, no na záver Martin stavil 350 eur a neodpovedal správne, čím sa dostal do mínusových čísiel. Slavo potom stavil 300 eur a odpovedal správne, takže môžeme povedať, že vyhral zaslúžene.

Tým to ale neskončilo a Slavo pri vyberaní výhry predviedol nádherné vianočné gesto. Svoju výhru –  610 eur sa rozhodol venovať detskému domovu, čím opäť dokázal, že nie je veľkým hráčom iba vedomosťami, ale aj srdcom.

Ak ste duel zmeškali, nezúfajte. Na stránke archívu RTVS si reláciu môžete pozrieť zo záznamu, a tak si tento epický duel najlepších mozgov relácie môžete pozrieť aj ak ste si ho dnes nestihli pozrieť.

interez.sk (Matej Mensatoris)
0
Komentovať (0)