rtvs

Relácia Duel vysielaná na Jednotke láme jeden rekord za druhým. Relácie, kde súťaží fenomenálny Slavomír z Levíc, sleduje čoraz viac a viac divákov. Posledný rekord v sledovanosti spred pár dní bol prekonaný o vyše 25-tisíc divákov. A v úspechoch nezaostáva ani samotný Slavo.

Súťažná relácia Duel na Jednotke zaznamenáva svoje zlaté obdobie. Už 28-krát v relácií zvíťazil sympatický učiteľ Slavo z Levíc. Z jeho úspechu sa teší verejnoprávna televízia ako aj samotná relácia, ktorá v sledovanosti, na ktorej má veľký podiel práve Slavo, trhá jeden rekord za druhým. Podľa najnovšieho prieskumu bola dokonca v štvrtková relácia lídrom v slovenských domácnostiach a bola tak v tom čase najsledovanejšou reláciou na Slovensku.

Vo vedomostnej súťaži Duel proti sebe stoja dvaja hráči, ktorí si merajú svoje vedomosti v troch súťažných kolách, kde vyhrá ten, kto nahrá najviac peňazí. Po zložení kaucie v podobe polovice výhry môže víťaz pokračovať v ďalšej relácii, ktorú ak vyhrá, kauciu získa naspäť. Tak môže súťažiaci pokračovať teoreticky donekonečna.

A ako nekonečná sa javí aj séria víťazstviev skromného učiteľa. Dnes už po 29-krát pristúpi k pultu Slavomír z Levíc, ktorého vedomosti sú skutočne ohromujúce a pomaly ale isto sa už stáva slovenskou celebritou. Ten si už vďaka relácii, no najmä vďaka jeho neuveriteľne širokému rozhľadu a skvelej pamäti, prišiel na vyše 24-tisíc eur.

Na druhom mieste s 24 víťazstvami sa nachádza Martin z Nitry, ktorý rekord vytvoril iba v septemri tohto roku, a tak si kraľovanie na čele tabuľky najúspešnejších duelantov veľmi neužil. Ten sa po svojej výborne odohranej sérií 24. víťazstiev za sebou rozhodol z Duelu odísť a dať tak šancu na výhru aj iným. Mnohí diváci už dnes volajú po špeciálnom dueli, kde by sa títo dvaja vedomostní titani postavili proti sebe a zmerali si svoje úžasné vedomosti.

rtvs
rtvs

Relácia Duel vďaka skvelému Slavovi sa stáva čoraz viac a viac sledovanejšou. Len pred pár dňami sme vás informovali o Slavovom skvelom úspechu, kedy prekonal dovtedajší Martinov rekord a zároveň jeho úspechy sledovali až 364-tisíc divákov. Teraz bolo toto číslo prekonané, kedy duel zo dňa 10. novembra sledovalo až 390-tisíc divákov. To znamená, že takmer každý štvrtý televízny divák sa v tom čase pozeral práve na Duel.

Uvidíme, či sa sympatickému Slavovi podarí vyhrať aj 29-krát, aj keď mnohí dúfame a veríme, že áno. No či to bude naozaj tak, sa dozvieme už dnes o 17:45 na Jednotke. My v redakcii budeme jeho výkon sledovať a fandiť mu.

interez.sk (Matej Mensatoris), facebook/duel rtvs
Príbehy
0
Komentovať (0)