Foto: MovieStillsDB

O mesiac sa dočkáme prvých častí záverečnej série.

Premiéra finále jedného z najlepších seriálov na Netflixe sa nezadržateľne blíži. Španielsky La Casa De Papel (v angličtine Money Heist) patrí medzi najzaujímavejšie tituly súčasnosti a milióny divákov po celom svete už vytúžene čakajú na dátum 3. septembra, kedy streamovacia služba sprístupní prvé časti seriálu. 

Rozdelené finále

Ako sme vás informovali ešte koncom mája, keď bol vydaný prvý trailer k piatej, teda záverečnej časti seriálu, Netflix tentoraz nezverejní všetky časti seriálu naraz. Keďže ide o poslednú sériu a tvorcovia chcú nechať fanúšikov v napätí, rozdelili finále na dve časti.

Prvá várka piatich epizód teda dorazí 3. septembra 2021, druhá polovica, rovnako pozostávajúca z piatich epizód, bude vydaná o tri mesiace neskôr, a síce 3. decembra

Nový trailer

Ako pripomína web Fontech, tvorcovia teraz zverejnili už plnohodnotný takmer dvojminútový trailer, plný akcie, napätia a vzrušenia. Web píše, že v najnovšej sérii bude Profesor po zmarenom pláne čeliť uväzneniu a týraniu. V spomienkových scénach nebude chýbať ani Berlín Pedro Alonso.

0
Uložiť článok
Komentovať