Foto: STU

Už tento štvrtok sa môžete tešiť na takých interpretov ako Para, Medial Banana, Kali, DJ EKG či Slobodná Európa.

Druhý ročník Beánie STU otvorí svoje brány už 16.11.2017. V skvelých nových priestoroch Refinery Gallery v Bratislave si tak budú môcť (nielen) študenti Slovenskej technickej univerzity užiť skvelú zábavu.

Kapacita galérie je obmedzená na 2 500 návštevníkov, preto si lístky zabezpečte čím skôr, napríklad v online predpredaji.

Pre divákov je pripravený multižánrový line-up. O zábavu sa postará pätica hlavných účinkujúcich z rôznych hudobných štýlov – Para, Kali, DJ EKG, Medial Banana, Slobodná Európa, DJ Kajo.

STU

Okrem hudobných vystúpení čaká na študentov aj tombola o zaujímavé ceny a taktiež úvodná akcia – Happy Hour – od 20:00 do 21:30. Počas nej si kúpite alkoholické nápoje s 50% zľavou.

STU

Pre lepšiu prepravu divákov na a z Beánie STU zabezpečili organizátori špeciálny párty bus. Jeho odchody a trasy sa dozviete priamo na fanpage Beánie STU. Na Beániu sa nezabudnite aj trochu nahodiť, dress code je totiž smart casual.

Klasické a V.I.P. lístky na Beániu STU 2017 kúpite v predpredaji na portáli tickpo.sk. V.I.P lístok v sebe zahŕňa mnohé výhody – samostatný vstup so šatňou zadarmo, vlastný bar, lepší výhľad na pódium – avšak v predaji je len posledných pár kusov, preto netreba váhať.

STU

Organizátori mysleli aj na ľudí, ktorí si atmosféru Beánie nebudú môcť užiť na vlastnej koži. Pre nich je prichystaný live stream priamo z akcie, ktorý si budete môcť pozrieť na oficiálnej fanpage.

STU

Avšak najlepšie je študentskú akciu zažiť priamo na mieste, preto ak študuješ (alebo aj pracuješ) v Bratislave, neváhaj a príď si užiť posledné predskúškové chvíle na Beániu STU. V piatok 17.11. je voľno, takže si akciu môžeš naplno vychutnať.

TS
Príbehy
0
Komentovať (0)