Reprofoto: TV JOJ

Manželský pár skončil v policajnej cele.

Drogoví díleri predávali pervitín za bieleho dňa priamo na námestí v Partizánskom. Celý čas ich pritom pozorovali kamery mestských policajtov.

Celú operáciu mala riadiť žena, ktorá mala vrecúška s drogami ukryté v kabelke, ale aj v podprsenke, informujú Noviny.sk. Díleri si na svoj „biznis“ vybrali centrum Partizánskeho.

„Manželský pár predával. Mali tam aj volavku, ten chodil a nosil im peniaze,“ povedal primátor mesta Jozef Božik. Drogy chodil predávať muž na miestnu železničnú stanicu, neďaleko od centra. Tam za ním prichádzali narkomani zo širokého okolia.

Boli pri tom ich deti

Svedkami drogového biznisu boli aj deti páru. „Je hrozné, že malé deti sú svedkami takéhoto niečoho,“ povedal primátor. Celú činnosť majú zdokumentovanú mestskí policajti, pár drogy predával vyše dvoch hodín. Následne dali echo kriminalistom z Partizánskeho. Tí boli onedlho na mieste a dílerov zadržali.

„Obvinená mala pri zadržaní pri sebe 23 plastových vreciek s obsahom bielej kryštalickej látky,“ informovala TV JOJ hovorkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trenčíne, Katarína Kuzmová. Podľa expertov išlo o 207 dávok pervitínu.

Dvojicu kriminalisti zadržali a eskortovali do policajnej cely. „Vyšetrovateľ obvinil 34-ročnú ženu a 29-ročného muža z drogovej trestnej činnosti,“ doplnila hovorkyňa.

Najnovšie články