Aktuálna správa, Bleskovka

Foto: Interez

Vodiči by mali byť opatrní.

V bratislavskom tuneli Sitina v smere z Lamača do Mlynskej doliny sa v ľavom jazdnom pruhu zrazilo vo štvrtok ráno viacero áut. Vodiči sa zdržia v kolóne približne 20 minút. Informuje o tom Zelená vlna RTVS.

Aktualizované: Dopravnú nehodu v bratislavskom tuneli Sitina smerom na Most Lanfranconi sa podarilo odstrániť. Úsek je už plne prejazdný, avšak stále treba počítať s 20-minútovým zdržaním. Zdržanie je aj na obchádzkovej trase cez Lamač. Informuje o tom Zelená vlna RTVS.

So zdržaniami vo všetkých smeroch treba počítať aj pre nefunkčné semafory na Trnavskom mýte. Na hlavných dopravných ťahoch sa preto tvoria dlhé a pomalé kolóny. Semafory nefungujú ani na križovatke Bajkalská – Vajnorská – Jarošova. Vodiči sa ani tam nevyhnú zdržaniu, premávku tam riadi polícia. Zvýšiť opatrnosť a pozornosť by mali vodiči aj na ďalších križovatkách v hlavnom meste. Semafory nefungujú totiž ani na križovatke Miletičova – Trenčianska a tiež Vajnorská – Riazanská, kde sa vodiči taktiež zdržia vo všetkých smeroch.

Približne polhodinu si vodiči postoja aj v kolóne na vjazde do Bratislavy po diaľnici D2 od Malaciek a Stupavy.

Uzavretý hraničný priechod

Hraničný priechod Jarovce – Kittsee bude vo štvrtok (21. 3.) od 4.00 h do 18.00 h uzavretý. Dôvodom sú stavebné práce v rakúskej obci Kittsee na železničnom priecestí. Bratislavská krajská polícia o tom informovala na sociálnej sieti.

Vodiči môžu využiť dve alternatívne trasy. „Hraničný priechod Berg alebo diaľničný hraničný priechod Jarovce – Kittsee,“ spresnili policajti.

Uložiť článok

Najnovšie články