foto: Unsplash

Dnes sa pomocou emotikonov vyjadrujeme takmer denne.

Peniaze sa vždy zídu, a keď ti niekto dáva 30 € a tiež študentský účet bez poplatku za vedenie  účtu, prečo to nevyužiť. Pokiaľ dokážeš odpovedať na otázku, aká pesnička sa skrýva za týmito emoji, máš na to, aby si dostal 30 € alebo hudobné ceny ako JBL reprák alebo slúchadlá BEATS aj ty.


Uhádni pesničku od Beyonce: 🚫 💍 👯‍ ‍


Čo pre to musíš urobiť?

  • Stačí si otvoriť nový Študentský účet v Tatra banke. Nič sa neboj, účet je automaticky bez mesačného poplatku za vedenie účtu, ak máš do 20 rokov a ak mášviac a doložíš potvrdenie o návšteve školy, zabezpečíš si ho bez mesačného poplatku za vedenie účtu až do dovŕšenia 26 rokov. Navyše ho otvoríš jednoducho a rýchlo cez appku Tatra banka vo svojom mobile, pomocou super vychytávky Tvárová biometria. Banka si ťa overí cez tvoj občiansky preukaz a tvoje selfíčko, nech si kdekoľvek.
  • Potom už len ideš na tatraacademy.sk a odpovieš, akú pesničku ti namixovali cez emoji.
  • Peniaze ti prídu po splnení podmienok do 7 pracovných dní. Ak si rovno nastavíš na svojom účte PUSH-ky o pohyboch, hneď budeš vedieť, že si ich dostal.
  • V hre si aj o hudobné ceny – reprák JBL a slúchadlá BEATS, ktoré sa budú žrebovať v novembri.
  • A ešte jedna vychytávka, ktorú si pre teba Tatra banka pripravila. Tak ako aj na jar, stále je k účtu špeciálna PLAY karta, ktorú svieti po UV-čkom. S ňou teda doslova zažiariš na každej párty

Ak si pesničku neuhádol, nezúfaj! Bolo to Single Ladies a na tatraacademy.sk ťa čakajú vždy 3 možnosti, takže to isto dáš.

PR Tatra banka
0
Uložiť článok
Komentovať