Od 1. júna 2019 bude pravidelné lety z Bratislavy do Larnaky s frekvenciou dvakrát týždenne prevádzkovať letecká spoločnosť Cyprus Airways. Nový dopravca na bratislavskom letisku bude hlavné mesto Slovenska spájať s prístavným mestom na juhovýchode Cypru vždy v utorky a v soboty.
Priame lety z Bratislavy do Larnaky a spiatočne budú k dispozícii počas letnej sezóny, od 1. júna do 28. septembra 2019. Lety na linkách CY250/CY251 zabezpečí Cyprus Airways lietadlami typu Airbus A319.
„Neustále sa snažíme rozširovať našu sieť leteckých spojení a preto veríme, že táto destinácia sa stane medzi slovenskými cestujúcimi populárna, čím prispeje i k rozvoju turizmu na Cypre,“ vyhlásila Natalia Popova, obchodná riaditeľka spoločnosti Cyprus Airways. Letenky sú už v predaji na webe dopravcu alebo cez call centrum (+357 24000053).

Cyprus Airways ponúkne na svojich pravidelných linkách dva typy leteniek – Basic a Flex. Letenka typu Flex ponúkne služby navyše, akými sú podaná batožina s hmotnosťou 23 kg, možnosť výberu sedadla v lietadle, aj dve príručné batožiny – menšia kabelka či batoh a príručná batožina s hmotnosťou 10 kg a rozmermi 55x40x20 cm.

V letenke typu Basic budú mať cestujúci zarátanú podanú batožinu s hmotnosťou 10 kg a rozmermi 55x40x20 cm, ktorá bude umiestnená v podpalubí, aj menšiu dámsku kabelku či batoh, ktorú si môžu vziať so sebou na palubu.
Trichologička Lenka sa stará o vlasy a pokožku hlavy: Ľudia stále veria, že umývaním vlasy vypadávajú
Tomáš Baťa bol najväčším podnikateľom v histórii Československa: Zamestnancom dal vysoké platy, za chyby ich trestal
Radek pomáha ľuďom kúpiť nehnuteľnosť v Malage: Španielsko už nie je lacné, no kvalita života je tu skvelá
Pred 170 rokmi sa narodil génius Nikola Tesla: Miesto žien miloval holubicu, po podrazoch kopal kanály
Prezidentovi USA po atentáte podávali kravskú krv a vajcia cez anál. Zabili ho napokon lekári a nie strelec
Michael O´Leary zmenil cestovanie ako ho poznáme: Obéznych ľudí označil za „monštrá“, neveril v globálne otepľovanie
Navštívili sme jednu z najkrajších dolín Veľkej Fatry. Je tu aj bikepark a údajne tu môžete vidieť rysa
Šéf NKÚ Andrassy v 1 na 1: Premiér sa so mnou nestretol. Vláda má pocit, že keď má moc, môže robiť čokoľvek
Ropná plošina im vybuchla pod nohami. Počas jednej z najhorších tragédií svojho druhu zomrelo 167 ľudí










Nahlásiť chybu v článku