Michal Blaško / / Kultúra
EastyNet Music Office je novou spoločnosťou na východoeurópskom hudobnom trhu, ktorá spája množstvo nezávislých európskych umelcov. Organizujú koncerty a turné v rôznych mestách a krajinách.

Prvý ročník koncertov EastyNet Music Office sa uskutoční v Prahe a Bratislave, kde si budete môcť vychutnať množstvo kapiel: LSD AND THE SEARCH FOR GOD (USA), DOPE CALYPSO (HUNGARY), INUDE (ITALY). Snažíme sa pomáhať novým talentovaným kapelám pohnúť sa vpred, otvoriť im nové možnosti a umožniť im koncertovať v rôznych častiach Východnej Európy.

LSD AND THE SEARCH FOR GOD (USA)

A teraz malá ochutnávka: najočakávanejší debut týchto space-rockerov zo San Francisca je konečne tu! Táto majstrovská zbierka piatich nasiaknutých gitarových drahokamov nádherne pripomína zvuk z počiatkov CreationRec.

vychodlsdandthesearchforgod

Zapnite si to a nalaďte sa na psychedelický výlet, kde víriace gitary a koketné hlasy hravých chlapcov a dievčat putujú cez popové pazúry a skryté bzučanie.

[youtube HMKkbco7UFE 720 410]

Svoju živú lucidnú hudbu si zdokonaľovali, počas turné naprieč celou Amerikou a Kanadou, vrátane playlistov a festivalov Austin Psych Fest Levitation, Bathysphere ako support A Place To Bury Strangers, a Desert Stars Festival ako support The Dandy Warhols.

DOPE CALYPSO (MAĎARSKO)

vychoddopecalipso

Budapešťská kapela Dope Calypso by sme mohli definovať ako garážovú punkovú kapelu, ktorá má naozaj rada Pixies. Skutočne to môžete pocítiť aj na ich prvom albume Farewell To The Fairy, Goodbye To The Ghost, ktorý vyšiel v roku 2014. Tento album sa prepracoval do všetkých dôležitých maďarských rebríčkov do konca roka a láska k tomuto žánrú dospela v druhom albume Banzai! Banzai! Banzai! vydanom iba 8 mesiacov po debute Dope Calypso.

INUDE (TALIANSKO)

Ich hudba ukazuje svojráznu identitu od samého začiatku vďaka myšlienkam a kreatívnym procesom, ktoré ich viedli k vytvoreniu starostlivo zorganizovanej kapely, vytvorenej na základe sofistikovanej elektronickej hudby a neosoulu spolu s romantickými a dekadentnými textami a melódiami.

vychodinude

Podarilo sa im dať o sebe poriadne vedieť v mnohých častiach Talianska vďaka TURNÉ, počas ktorého koncertovali už viac ako 40-krát a vyvrcholí počas jesene roku 2016.
Viac informácii nájdeš na Facebooku, lístky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk.
TS EastyNet Music Office
0
Komentovať (0)