foto: Unsplash

Black Friday je po roku opäť tu a s ním aj obrovské zľavy.

Každoročný nákupný sviatok je opäť tu. Deň, kedy všetky obchody bojujú o priazeň zákazníka a snažia sa mu ponúknuť tú najlepšiu akciu na svoje produkty v predvianočnom období. Ak ešte teda nemáte nakúpené vianočné darčeky pre svojich blízkych alebo chcete potešiť len seba, tento deň je pre vás ako stvorený. 

Ponúkame vám výber tých najšialenejších akcií jednotlivých obchodov či produktov, ktoré sme našli v dnešný deň na internete.

Boardparadise

Známy slovenský obchod Boardparadise je na trhu už 15 rokov. Vo svojom portfóliu má vyše 4 000 produktov a na Heureke má hodnotenie od zákazníkov až 94 %. To sú dôvody, prečo by ste si mali na nákup svojho outfitu vybrať práve tento obchod. Ponúka štýlové značkové oblečenie od výmyslu sveta. Od štvrtku 28. novembra do nedele 1. decembra ponúkajú na svojom e-shope až 50 % zľavy. Vybrali sme od nich pár produktov, ktoré sa naozaj oplatia. Ak ti však ani jeden z nich nevyhovuje, utekaj na ich webku boardparadise.sk a vyber si podľa svojho vkusu.

zdroj: Boardparadise.sk

Knižka Slovník súčasných slov

Slovník súčasných slov je kniha, aká na slovenskom trhu ešte nebola. Úspešná instagramová stránka sa rozhodla, že to, čo robí na sociálnej sieti, vloží na papier. Vznikla z toho vyše 200-stranová kniha plná vtipných definícií, ktoré pobavia každé vekové publikum.

zdroj: Slovník súčasných slov

Ak chcete pre svojich blízkych kúpiť na Vianoce skutočne netradičný darček, tento slovník je pre vás ako stvorený. Bežná cena knižky v kníhkupectvách či na ich e-shope je 12,99 €, dnes ju však zlacnili len na 9 € a kúpiť si ju môžete tu. Zdarma k nej dostanete aj nálepky. Celú tvorbu tejto stránky, ako aj ukážky z knihy, nájdete na ich Instagrame.

Unpopular

Vedeli ste, že už vyše roka nám na Slovensku vyrastá značka, ktorá môže konkurovať svetovým brandom ako Supreme či Off-White? Reč je o streetwear značke Unpopular Brand, ktorá vznikla v uliciach Bratislavy iba pred pár mesiacmi. Deklarujú, že majú ambíciu vytvoriť európsku konkurenciu svetovej značke Supreme, pretože kvalita ich výrobkov už dnes hravo predbehne podobné svetové brandy.

zdroj: Unpopular

“Veríme, že si ľudia zaslúžia produkty, ktoré kladú obrovskú pozornosť detailom, profesionálnemu spracovaniu a kvalite materiálov, a zároveň sú aj cenovo dostupné,” vyjadrili sa zakladatelia mladej bratislavskej značky. Každý kúsok ich kolekcie je vyrobený z materiálov od najlepších dodávateľov v strednej Európe, ktoré osobne vyberajú a následne ručne spracovávajú slovenskí odborníci. Je jasné, že si zakladajú na kvalite a vnímajú ju ako povinnosť ju aj udržať. “Sme autentickí, sarkastickí a občas drzí, ale opierame sa o poctivú a tvrdú prácu za oponou,” dodávajú zakladatelia.

Unpopular Brand majú v dnešný deň taktiež Black Friday a dávajú zľavu 50 % na celú svoju kolekciu. Z každého produktu im ostáva už iba pár posledných kúskov, takže by ste sa mali ponáhľať.

Akciové pobyty

Máte dosť materiálnych vecí a túžite po zážitkoch? Aj pre vás tu máme jednu skvelú možnosť počas čierneho piatku. Niekedy sa vám totižto viac oplatí objednať si pobyt ako iba letenku do vašej obľúbenej destinácie.

Barcelona, Foto: Pixabay

V pobyte máte hradenú ako letenku, tak hotel s raňajkami či transfer z letiska na hotel. Keď si to celé prerátate, sami by ste si lepšiu ponuku na bookingoch či airbnb nenašli. Bologna na 3 dni za 119€ so 4 hviezdičkovým hotelom či Barcelona s 3*** hotelom na 3 dni za 159 €? Nie je problém. Všetky ponuky akciových pobytov nájdete tu. Nezabudnite využiť zľavové kupóny na 25 € (BLACK25), 50 € (BLACK50) či 100 € (BLACK100).

Martinus

Darovať na Vianoce dobrú knižku je na nezaplatenie. Je to vec, ktorá nikdy nikoho neurazí, môže jedine potešiť. A určite aj vy poznáte ten skvelý pocit, keď ste ponorení do jedného z príbehov vášho obľúbeného autora a neviete sa od neho odlepiť ani len na sekundu. Tomuto pocitu sa nevyrovná nič. V dnešný deň si pre vás aj kníhkupectvo Martinus pripravilo hneď niekoľko akcií na knižky, ktoré by bola škoda nevyužiť. Nájdete ich na webe martinus.sk.

foto: Unsplash

Lacné letenky

Každoročný výpredajový deň neobišiel ani letecký priemysel. Mnohé letecké spoločnosti sa predbiehajú v tom, kto dá väčšiu zľavu na letenky a v akom období. Letenky dnes padni na ceny od 9 € a za túto sumu môžete letieť napríklad do nórskeho Osla.

Všetky akciové letenky si môžete pozrieť na tomto linku.

foto: Unsplash

Spotify

Aj vy už mesiace počúvate hudbu či podcasty cez Spotify a iritujú vás reklamy či to, že nemôžete počúvať vaše obľúbené skladby offline? Spotify má pre vás akciu, a nielen na dnes, ale až do 31.decembra. Teraz môžete mať premium účet na prvé tri mesiace za 0 €. Po troch mesiacoch už samozrejme platíte klasickú sumu, no nie ste ničím viazaní, takže to môžete zrušiť kedy len chcete.

Foto: Unsplash.com

Navigácia Sygic

Ak už dlhšie uvažujete o tom, že by ste podporili slovenskú navigáciu a kúpili si jej plnú verziu, najlepšie tak urobíte dnes. Doživotnú navigáciu Sygic kúpite nielen dnes, ale do 1. decembra za najnižšiu sumu, už od 9,99 €.

Foto: Pixabay.com
Sponzorovaný obsah
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )