Foto: TV Markíza (press)

Seriál Dunaj, k vašim službám obsahuje hneď niekoľko zápletiek, ktoré očarili divákov. Jednu však predvídajú už dopredu.

Obľúbený seriál sa môže pochváliť už viac ako 100 epizódami, počas ktorých stihlo dôjsť k nečakaným zvratom. Niektoré však ľudí prekvapili viac, než by čakali a iné si zas domysleli sami.

Článok pokračuje pod videom ↓

Prvá séria seriálu Dunaj, k vašim službám vyšla minulý rok a odvtedy sa toho stihlo veľa zmeniť. Zo seriálu sa vytratila postava Leopolda, ktorú si zahral Tomáš Maštalír, smrť seriálovej Johanky, ktorú stvárnila Mária Schumerová, sledovali diváci so slzami v očiach a v súčasnosti s napätím sledujú príbeh sériového vraha. A ako sa ukázalo, niektoré zápletky a zvraty sa im páčia viac ako ostatné.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Najlepšie postavy

Diskutujúci v skupine k seriálu Dunaj, k vašim službám majú jasné názory, keď ide o obľúbenosť, resp. neobľúbenosť postáv. Ako sme vás nedávno informovali v článku, mnohí sa zhodli, že najhoršou postavou v seriáli nie je Anton Holubec, ktorý tak získal druhé miesto, ale nová predavačka Tereza, ktorú stvárňuje Barbora Chlebcová.

Ak však ide o postavu s najlepším príbehom, divákom sa páči postava Kristíny, ktorú si zahrala Ráchel Šoltésová. „Celý ten postupný charakterový vývin Kristíny (Vilminej dcéry) – ako bola zo začiatku ovplyvnená názormi otca, toxický vzťah s Julom, nepriateľský postoj k matke a k Židom. A ako sa postupne naučila stať lepším človekom, mať vlastný názor, zblížila sa s mamou, vzťah s Ervínom…“ vysvetlila diváčka v komentároch, prečo sa jej páči a mnohí s ňou súhlasili.

Teória o otcovstve

Uložiť článok

Najnovšie články