buzzfeed

Stella / / Série
"Národný hrdina" alebo "najlepší všetkých čias" - to sú len niektoré z mien, ktoré získal mladý Brian Milan.

Určite každý z nás aspoň raz niečo v škole vyviedol. Mali sme svetlé, ale aj tmavšie chvíľky. Ale tento chlapec pobavil všetkých okolo seba – urobil to ako vtip, ktorý si zo začiatku nikto nevšímal. Toto je 16 ročný Brian Milan – je druhák na strednej škole v Stafford Country vo Virginii. Je rovnaký ako väčšina ľudí z jeho školy, avšak potajomky si každý deň obliekal tričko, ktoré zladil s farbou svojho nápoja. 

buzzfeed
Brian Milan

Jedného dňa na začiatku školského roka sa Brian rozhodol zladiť jeho tričko a nápoj.

buzzfeed
Chloe Alwes

A pokračoval s tým…

buzzfeed
Chloe Alwes 

Každý jeden deň.

buzzfeed
Chloe Alwes 

Povedal, že bol to len vtip. Avšak, po čase si to začali všímať jeho spolužiaci a aj učitelia. Jeho spolužiačka si jedného dňa náhodou odfotila Briana a neskôr si ho začala fotiť každý deň.

buzzfeed
Chloe Alwes 

Ľudia si ho začali všímať hlavne po tom, ako ho jeho spolužiačka dala na Twitter. Fotografie jej spolužiaka videlo niečo cez 123-tisíc ľudí. Povedala o ňom, že je Brian je „pekný chlapec“, ktorý je „veľmi tichý“ a rád si veci necháva pre seba. Brian sa rozhodol vo svojom trende pokračovať, aby všetkým urobil vždy pekný deň.

buzzfeed
Brian Milan
buzzfeed
Brian Milan

Ľudia začali Briana obdivovať a volajú ho „národný hrdina“ či „najlepší všetkých čias“.

Tento vtip sa stal tak populárny, že ho začali robiť aj iní študenti.

Myslíte si, že by sa niečo také uchytilo aj u nás?

Pozri aj: Experiment tohto mladíka vás šokuje. Nosil reflexnú vestu, pomocou ktorej sa dostal všade zadarmo. Naozaj všade

interez.sk (Stella K.), buzzfeed.com
0
Komentovať (0)