Kelly Herron

Stella / / News
Táto žena mala veľké šťastie a a ešte väčšiu odvahu.

Žena menom Kelly Herronová si minulý týždeň chcela ísť, ako obvykle, zabehať do parku Golden Gardens, kde ju na verejnej toalete napadol muž. To čo sa stalo, je nočná mora všetkých žien a ani jedna by to nechcela zažiť na svojej koži. Po celý čas bol celý tento boj zaznamenávaný aplikáciou Fitness Tracker.

Muž, ktorý na Kelly zaútočil, je registrovaný ako sexuálny delikvent, avšak nikdy by nečakal to, že ho Kelly premôže a dokonca, že ho bude držať až do príchodu polície. „Nie dnes, de*il,“ kričala som naňho,“ povedala. Kelly určite zachránil aj fakt, že sa len niekoľko týždňov pred incidentom zúčastnila kurzu sebaobrany.

Kelly tento zážitok opísala v príspevku na Instagrame, v ktorom taktiež zdieľala mapu toho, ako aplikácia sledovala jej pohyb. „Mala som zašitú tvár, po tele zopár modrín, ale moje vnútro je neporušené,“ napísala taktiež v svojom príspevku. Muž si teda vybral nesprávnu obeť, a tak sme radi, že sa Kelly nič vážne nestalo.

Takto mapovala aplikácia Fitness Tracker Kellyn pohyb

Kelly Herron
Kelly Herron
Kelly Herron

Aj keď bola Kelly zatlačená na kolená, podarilo sa jej premôcť útočníka

Kelly Herron

40 ročný sexuálny delikvent bol zadržaný a úprimne, vyzerá oveľa horšie ako Kelly

Kelly Herron

Kelly však na beh nikdy nezanevrela

Kelly Herron

Pozri aj:Joe Choi uskutočnil na Facebooku nevídaný experiment, vymazal si 564 priateľov. Výsledok by mal poznať každý z vás

interez.sk (Stella K.), boredpanda.com

 

0
Komentovať (0)