Dánsko vynaloží 11 miliónov korún (1,47 milióna eur) na nákup posledných štyroch cirkusových slonov, aby im poskytlo náležitý odpočinok, keďže vláda sa chystá zakázať divé zvieratá v cirkusoch.
správy od nás budete mať ako prví.
Minister pre potraviny a rybolov Mogens Jensen vyhlásil, že zákaz divých zvierat v cirkusoch sa očakáva ešte tento rok.
Ministerstvo v sobotu 31. augusta uviedlo, že zatiaľ ešte nemá plán, kam presunie slonice Ramboline, Laru, Djungu a Jenny, ale záujemcovia ochotní vziať si týchto cicavcov by mali ponúknuť včasné premiestnenie a správnu starostlivosť. Dovtedy sa o slony bude starať organizácia Ochrana zvierat Dánsko.
Riaditeľ Circusu Arena Benny Berdino je podľa svojich slov „smutný, že sa musí rozlúčiť“ so slonmi, ale je šťastný, že budú mať príjemný odpočinok. Štvrtý slon patril Cirkusu Trapez.
Jej rodina žila od výplaty k výplate, Zendaya je dnes milionárkou. Z hanblivého dieťaťa sa stala ikona
Tajný bankrot Československa: Ľudia v roku 1953 museli odovzdať svoje peniaze, štát ich okradol, dostali ruské nepodarky
Realitný maklér Michal Palko: Neexistujú drahé a lacné nehnuteľnosti. Inzerát je marketingový nástroj
Slovák premenil odpad z vinárne na revolučný výživový doplnok: Regeneruje bunky už za 7 minút, užívajú ho aj top športovci
Politológ Štefančík v 1 na 1: Ak bude vládnuť opozícia, dávam im maximálne dva roky. Ukazujú, že nie sú pripravení na vládnutie
Zatiahli ho do gej klubu a sexualizovali od 15 rokov. Najkrajšiemu chlapcovi sveta zničil život film













Nahlásiť chybu v článku