foto: Viliman Viliman on Unsplash, Wikimedia

Práca snov nie je v ponuke až tak často.

Raz za čas pribudne na trhu práce ponuka, ktorá okamžite zaujme. Ide o pozície ako oficiálny ambasádor whisky, zadarmo lietať po svete a hodnotiť luxusné domy a hotely, profesionálny hráč videohier či Lega. Spravidla však platí, že ak sa vám takáto možnosť naskytne, okamžite po nej skočíme. A v tomto prípade si ju strčíte do gatí.

Londýnska spoločnosť LoveWoo, ktorá sa zaoberá výrobou sexuálnych hračiek, totiž hľadá do svojich radov človeka, ktorý by ich výrobky recenzoval. Áno, je to reálna práca a áno, väčšinu vášho pracovného času by ste strávili testovaním, aby si boli výrobcovia istí, že produkty sú také orgazmické, ako o to nich tvrdia.

Vašou povinnosťou by teda bolo testovanie najrôznejších produktov, ktoré vám LoveWoo pošle priamo k dverám. Po otestovaní napíšete recenziu, v ktorej uvediete, prečo je hračka dobrá, ako by sa mohla zlepšiť a pripojíte vaše osobné odporúčania. Okrem toho však budete pridávať recenzie na internet, používať sociálne siete na ich zdieľanie, odpovedať zákazníkom na ich otázky a písať hlavné funkcie hračiek na ich stránku.

Pixabay

Dobrou správou je, že dva dni v týždni môžete pracovať z domu a zvyšné tri ste v kancelárii. No ešte väčším lákadlom by mohol byť plat – 31 000 eur ročne, teda viac ako 2500 eur mesačne. To znie viac než dobre, vzhľadom na to, že väčšinu času by ste trávili spríjemňovaním svojich chvíľ. K tomu dostanete ako bonus neobmedzený počet dní, kedy si môžete vziať dovolenku a každý rok absolvujete spolu s kolegami tri dni team buildingu. K tomu zľava do posilňovne, voľno v deň vašich narodenín, súkromná zdravotná starostlivosť a máte to. Dámy a páni, toto je práca snov.

Ak máte záujem skúsiť to, pošlite im jednu skúšobnú recenziu, váš životopis a pokojne môžete pridať aj video, na ktorom sa predstavíte a poviete, prečo práve vy by ste mali túto prácu dostať, je to teda niečo ako motivačný list. Termín, zdá sa, určený nemajú, no na vašom mieste by sme sa poponáhľali. Záujemcov totiž určite nebude málo, keďže mnohí ľudia by si radi nechali zaplatiť za masturbovanie.

Pozri aj: So ženami, ktoré pozerajú pornografické filmy, sa môže stať niečo desivé. A odskáču si to najmä muži

metro.co.uk
Príbehy
0
Komentovať (0)