Photo by ian dooley on Unsplash, Pixabay

Čo pre nás vlastne znamená sex?

Internet znesie veľa. Aj anonymné priznania. Niekedy sa však dozvieme aj to, na čo v skutočnosti nie sme až tak zvedaví. Ak si však nechcete zničiť ilúzie o ľuďoch, radšej nepokračujte v čítaní, pretože zvedavosť sa nie vždy oplatí. Tak sa zdá, že sex nie je pre všetkých ľudí len pozitívny zážitok.

Čo si myslíte o sexe? Čo pre vás skutočne znamená? Určite máte naň svoj názor aj vy. No aké sú odpovede ostatných? Prečítajte si odpovede ľudí, ktorí sa so svojimi názormi podelili s virtuálnym svetom. O čom to teda celé je?


#1 Veľmi nás bavia ženy, ktoré sa s nami vedia hrať. Môžu byť absolútne bezcitné a bezcharakterné mrchy, no keď vedia ako na chlapov, raz dva zažmúrime oči. Všetci chceme dobré dievča, no v posteli túžime po striptérkach.


#2 Sexualita je celý komplex zážitkov. Nie je to len o tom samotnom akte. Sexuálne myšlienky nám zídu na um, aj keď vidíme, ako sa na nás žena pozerá. Spočíva to v maličkostiach. V gestách, v krivkách či v reakcii na obľúbenú pesničku v rádiu.

Photo by Roberto Nickson on Unsplash

#3 Niekedy je pre nás ťažké pochopiť, že ženy pochádzajú z toho istého vesmíru. Áno, chápeme to na každodennej intelektuálnej úrovni. No keď príde na sex, sme z nich úplne paf. Obdivujeme na nich všetko. Krivky tela, kosti, pohyb, zmyselnosť. Stávajú sa z nich doslova bohyne. Vtedy máme potrebu ich vlastniť. Hoci sa to asi nebude páčiť feministkám.


#4 Divoký sex a vášeň? Je to skvelé. Teda, na začiatku vzťahu. Postupom času však je treba niečo iné. Na sexualitu muža vplýva viacero faktorov a komplexov. Pričom tieto veci majú len veľmi málo spoločné s tým, ako žena vyzerá. Dôležitý je najmä pocit.


#5 Máme tri deti. Často som pri sexe taká unavená, že sa neviem dočkať, kedy to skončí. Už dlho ma to nebaví. Preto ho vnímam len ako nutné zlo.


#6 Brutálne mi vadia vulgárne výrazy. Môj muž je však presvedčený, že práve oni mi pomôžu dosiahnuť orgazmus.


#7 Predohra pre mňa neznamená len prvé minúty pred sexom. V skutočnosti predohrá začína už ráno. Skladá sa z drobných maličkostí a zážitkov. Sledujem môjho muža. Ako sa na mňa usmeje, dá mi pusu alebo mi pošle správu do práce. Vtedy viem, že obaja sa máme na čo tešiť.

Photo by Aily Torres on Unsplash

#8 Sex je pre mňa skvelým spôsobom na odbúranie stresu. Keď mám toho v práci veľa, dobre mi padne jedno „číslo“ v posteli. Myslím, že s mojim názorom sa stotožňuje viacero mužov.


#9 Väčšina mužov sníva o dosť mladších partnerkách. Len málokto z nich to dá najavo.


#10 My, muži, dosť často snívame o tom, ako si to rozdávame s priateľkami našej partnerky.


#11 Ak má žena chuť na sex, takmer v 100 percentách nás dokáže stiahnuť. Je pre nás vzrušujúce, že sme pre ňu atraktívni.

Photo by Roberto Nickson on Unsplash

#12 Oceníme, ak nám žena dá najavo, že sa jej páči náš penis. Je to predsa naša hrdosť.


#13 Muži majú občas naozaj zvrhlé predstavy. Z veľkej časti za to môže pornografia.


#14 Neverili by ste, koľko žien v skutočnosti orgazmus len predstiera. Robia to však pre mužov, aby si mysleli, že sú tí najlepší v posteli.


#15 Muži trávia primálo času orálnym sexom. Úsilie a čas, ktorý investujú do tejto činnosti, sa im však vráti v podobe spokojnej a šťastnej ženy.


Ešte šťastie, že sme sa nenaučili vzájomne si čítať myšlienky. Najmä pri sexe by to mohla byť pre viacerých poriadna podpásovka!

Pozri aj: Aj takto môže dopadnúť „jednonocovka.“ Toto sú tie najabsurdnejšie príbehy o tom, ako môže skončiť sex na jednu noc

indy100.com, thoughtcatalog.com
Príbehy
0
Komentovať (0)