Foto: Instagram.com (doyoutravelpresets)

Nie je to tak, ako sa na prvý pohľad zdá.

V dnešnom svete sociálnych sietí chce mať takmer každý dokonalé fotky, ktoré majú ukázať ich dokonalý život. Dokonalé telá či západy slnka na tých najexotickejších miestach nám často robia na čele vrásky. My však máme tendenciu zabúdať na to, že väčšina z týchto fotiek je na míle vzdialená od reality.

Cestovatelia Lauren Bullen a Jack Morris sa vďaka svojim záberom stali hviezdami Instagramu, no na rozdiel od mnohých iných sa rozhodli ukázať, aká je realita. Začali na svojom profile zdieľať aj neupravené fotografie. Obaja sa živia cestovaním po svete a pridávaním rôznych záberov a zdá sa, že ide o celkom výnosnú kariéru. Jack raz dostal 9-tisíc dolárov za jedinú fotku.

Nikto však nevidel, ako to vyzerá v zákulisí týchto dokonalých záberov. Práve preto sa rozhodli pridávať spolu s upravenou fotkou aj tú pôvodnú.

Pozriete si ju tak, že kliknete na šípku nachádzajúcu sa v pravej časti fotky

Pri fotení sa vždy snažia nájsť miesto, ktoré je dokonalé aj bez drastických úprav. Nie vždy to však je možné, a preto sa spoliehajú na programy, ktoré im umožnia zosvetliť tiene či doladiť farby podľa ich predstáv. Pozrite sa na ich výtvory a nechajte sa inšpirovať.


Pozri aj: Fotografka prezrela 5000 profilov na Instagrame a začala napodobňovať ľudí na fotografiách. Výsledok vás šokuje, ale aj pobaví

independent.co.uk
Uložiť článok

Najnovšie články