Foto: Pixabay

V Číne očividne vedia ako zaujať zákazníkov.

V Číne často narazíme na rôzne bizarnosti a vo všeobecnosti tam platia ich vlastné zvyky. To, čo by bolo u nás považované za neprijateľné, je tam úplne bežné. Ženy na západe sa snažia skrášliť letným opálením a tie vo východných krajinách robia všetko pre to, aby bola ich pokožka biela ako porcelán. Iné štandardy sú používané aj v lákaní zákazníkov do reštaurácií.

Istý podnik Trendy Shrimp zaviedol už aj na Čínu poriadne kontroverznú zľavu. Záleží od toho, akú veľkú podprsenku žena nosí, teda čím väčšiu ju má, tým väčšiu zľavu dostane. Ženy s veľkosťou košíkov A dostali zľavu 5 percent, no tie, ktoré nosia veľkosť G, dostali až 65 percentnú zľavu.

Na plagáte sú vyobrazené ženy, ako stoja v spodnom prádle v rade a aby nedošlo k žiadnemu pochybeniu, pri každej veľkosti boli aj rozmery v centimetroch. Zrejme aby zamestnanci poctivo kontrolovali, kto akú zľavu dostane. Úplne na vrchu sa vyníma nápis: „Celé mesto hľadá PRSIA!

Manažér reštaurácie Len Shenggang túto stratégiu zastáva, podľa neho predaje stúpli o 20 percent a všetky dievčatá, ktoré prišli, boli na seba pyšné a nemali čo skrývať. Plagát z podniku už podľa informácií magazínu Anlegerplus zmizol, no zľavy vraj naďalej pokračujú. Ak by ste teda mali záujem dostať čo najviac z toho, čo vám príroda nadelila, svojský podnik nájdete meste Hangzhou na východe Číny.

Pozri aj: Toto je všetko, čo ste kedy chceli a potrebovali vedieť o prsiach a bradavkách, no báli ste sa opýtať

indy100.com
Príbehy
0
Komentovať (0)