branči / / Planéta Zem
Pred približne 27 rokmi napísal študent základnej školy v Sakramente v Kalifornii list, ktorý dal do prázdnej sklenenej fľaše a hodil ju do vodného...

Pred približne 27 rokmi napísal študent základnej školy v Sakramente v Kalifornii list, ktorý dal do prázdnej sklenenej fľaše a hodil ju do vodného toku v jeho meste. Pár dní dozadu sa len 5-ročný chlapček spolu s mamou pri oslavách jeho narodenín prechádzali po pobreží blízko rieky Mendocino v Kalifornii. Asi už tušíte, čo bude nasledovať. 5-ročný Ryder Goggin našiel správu zahrabanú v piesku.

Vo fľaši bola ukrýtá nasledujúca správa: „Ahojte, volám sa Chris a mám 10 rokov. Bývam v Sakramente. Som študentom 5. ročníka základnej školy. Zavolajte mi, keď nájdete túto správu a dajte mi vedieť, kde ste ju našli.“ Chris taktiež uviedol svoje telefónne číslo spolu s dátumom, kedy fľašu hodil do rieky, ktorý bol 5. september 1988.

Heather Baird/Facebook
Heather Baird/Facebook

Ryder a jeho matka zavolali na uvedené telefónne číslo, ktoré už bohužiaľ nebolo platné, a tak sa im nepodarilo spolu skontaktovať. Chris má dnes 37 rokov a rodina ho sneprestala hľadať. Na sociálne siete zavesili fotografie správy a poprosili priateľov a ľudí, aby im pomohli v šírení tohto príspevku. Uvidíme, či sa im podarí Chrisa nájsť, prajeme im veľa šťastia.

[youtube HwVWoCv2vB4 720 410]


Komentovať (0)