Ilustračná foto: Unsplash (Willian Justen de Vasconcellos)

Mnohí z nás začínajú svoj deň dobrou šálkou kávy.

Čo by ste však povedali na to, keby ste k dobrej šálke kávy dostali navyše 30 000 dolárov a pokyn vziať si na pár týždňov dovolenku z práce a plniť si svoje sny? Ako uvádza portál Travel and Leisure, spoločnosť zameraná na kávu, STōK Cold Brew Coffee, ponúka práve takúto možnosť.

Splnený sen pre troch výhercov

STōK Cold Brew Coffee hľadá troch ľudí, ktorí dostanú 30 000 dolárov, 10 000 dolárov každý (v prepočte viac ako 27 000 eur) na to, aby si vzali z práce na pár týždňov voľno a vydali sa plniť si sny, na ktoré by ináč nebol čas a možno ani financie. Spomínaná suma poslúži ako vreckové a cestovatelia dostanú ďalších 20 000 dolárov, ktoré pokryjú ich výdavky spojené s cestovaním, ako napríklad ubytovanie alebo letenky.

Dva až štyri týždne splnených snov

Traja šťastlivci, pre ktorých sa spoločnosť zameraná na kávu rozhodne, budú môcť plniť svoje sny po dobu dvoch a štyroch týždňov, musí to však byť niekedy v rozmedzí od 1. októbra do 15. decembra tohto roku. Jednou z povinností výhercu bude všetky svoje zážitky dokumentovať, ideálne za pomoci fotografií aj videa a všetko zdieľať prostredníctvom sociálnych sietí.

Samozrejme, každý má iné sny a túžby. Spoločnosť sa však okrem ponuky rozhodla uverejniť aj niekoľko výletov, ktoré by mohli poslúžiť ako inšpirácia pre možného výhercu. Samozrejme, ak prídete s vlastným originálnym cestovateľským snom, máte veľkú výhodu. Ďalšími podmienkami sú spomínaná záľuba v zdieľaní rôznorodého obsahu na sociálnych sieťach, súčasťou čoho by mala byť aj schopnosť kreatívne dotvárať hashtagy. Okrem toho, samozrejmosťou je platný cestovný doklad.

Pošlite mail a zapojte sa

Ako sa do súťaže zapojiť? Ak sa chcete hrať výhercom, stačí poslať mail na určenú adresu, a to [email protected]. Pripojiť by ste mali sprievodný list približne na 300 slov, v ktorom opíšete, čomu sa venujete teraz a čomu by ste sa chceli venovať, keby ste mali možnosť prácu zmeniť a k tomu by ste dostali 30 000 dolárov.

Ponuka je však časovo limitovaná a správy môžete posielať len do 2. septembra. Spoločnosť STōK Cold Brew Coffee myslela vopred hádam na všetko a pre výhercov dokonca pripravila aj list, ktorý odovzdáte svojmu šéfovi na dočasnú rozlúčku.

travelandleisure, quityourjobandgetstoked, stokbrew
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )