Film Shoky a Morthy: Posledná veľká akcia je žánrový film, v ktorom sa mieša komédia s hororom. Shoky a Morthy spolu s partiou vyrážajú na divokú jazdu za objasnením záhady Deviatich krížov. Nová česká komédia prichádza do kín už tento štvrtok 4. novembra 2021.
správy od nás budete mať ako prví.
Shoky a Morthy sú kamaráti od školy a zároveň YouTuberi s dobre našliapnutou kariérou.

Morthyho však už ich detinské pranky prestávajú baviť, tiež vďaka vplyvu jeho priateľky, ambicióznej influencerky Sáry. Keď posledné video chalanov zožne na sieťach vlnu kritiky, ich kanál prestane zarábať a vyslúžia si za neho verejne prospešné práce, vyzerá to na ich definitívny rozchod. Jedinou šancou, ako si napraviť youtuberskú povesť, je spoločný plán na „poslednú veľkú akciu“.
Shoky, Morthy, Sára, svojrázna lovkyňa duchov Lucia a predajca vysávačov (a neúspešný YouTuber) Radomil sa vydávajú po diaľnici D1 na divokú jazdu ústrety objasnenia záhady Deviatich krížov.

V komédii o kamarátoch až za hrob, ktorej režisérom je Andy Fehu, uvidíte v hlavných úlohách výbornú dvojicu Štěpána Kozuba a Jakuba Štáfeka a okrem nich aj Martinu Babišovú, Andreu Daňkovú, Tomáša Magnuseka, Leoša Nohu a ďalších.
Film do kín uvedie 4. novembra 2021 spoločnosť MAGIC BOX Slovakia.
TS Magic Box Slovakia
Japonci sa nevzdali, dostali druhú atómovú bombu. Nagasaki spálila ešte silnejšia explózia než Hirošimu
Vykúpenie z väznice Shawshank bol prepadák: Herec sa musel popasovať s výkalmi, režisér odmietol 2,5 milióna
Nikol sa presťahovala do Egypta: Ramadán som si upravila a držala pôst 14 dní. Miestnym sa páči tajomno žien
Z hlavy zločinca stúpal dym, v sále smrdelo zhorené mäso. Prvá poprava elektrickým kreslom nevyšla na prvýkrát
Navštívili sme najlepšie klimatické kúpele na Slovensku. Hrdzavý areál zastal v 90. rokoch, no príroda očarí
Teplota až 4000 stupňov a ľudia vyparení zaživa. Atómové bombardovanie Hirošimy sa udialo pred 81 rokmi














Nahlásiť chybu v článku