Foto: instagram.com (katelogsdon)

Pri pohľade na tohto psíka s ľudskou tvárou nebudete vedieť, aký postoj k nemu zaujať.

Pes je pes a človek je človek. Tak by to malo byť. No čo s tým, ak sa príroda trošku pohrá so svojím výtvorom a prekvapí vás psom, ktorého tvár sa až nápadne podobá na človeka? Pohľad do jeho nemej tváre vo vás vyvolá prinajmenšom znepokojenie. A niet sa čomu čudovať. Nezvyčajný vzhľad psíka Yogiho však neprekvapil jeho majiteľku, ale jej priateľov.

Možno za to môže fakt, že Yogiho majiteľka, Chantal Desjardins, má psíka od malého šteniatka. Preto si na Yogim, psíkovi plemena Ši-cu, nevšimla nič nezvyčajné. Avšak fotografia, Yogiho a jeho sestry Darly, ktorá sa náhodou dostala na Reddit, vyvolala u ľudí doslova senzáciu.

Niektorí sa ho boja, iní sú z neho nadšení


Všetko, čo sa aspoň trošíčku vymyká šedému priemeru, vyvolá u ľudí protichodné reakcie. Tak to je aj v prípade Yogiho, ktorý si v žiadnom prípade nepotrpí na slávu. Ani jeho majiteľka. Jeden z jej priateľov stiahol fotografiu netradičného psíka z jej Facebookového profilu a zverejnil ju na Reddite, kde na ňu ľudia reagovali naozaj rôznorodo. Jedni sa psa báli, iní boli z jeho nezvyčajného výzoru nadšení. Chantal, majiteľka tohto jednoročného psíka však tvrdí, že si nikdy nevšimla, že sa pes podobá na človeka. Až reakcie priateľov ju upozornili na túto skutočnosť.

Všetko sa to začalo touto nevinnou fotografiou


Mnohí si myslia, že v psovi je uväznená ľudská duša a to ich desí. Psík sa však svojim správaním nijako neodlišuje od ostatných psov. Príroda si z neho síce trošku vystrelila, no ani to mu nebráni tešiť sa z normálneho psieho života. Zdá sa, že chvíľková pozornosť a nezmyselné debaty ľudí sú to posledné, čo by ho trápilo.

Pozri aj: Zoologické záhrady svojimi recenziami na zvieratá bavia celý svet. Hodnotenia inšpirované Amazonom, vám vytvoria úsmev na tvári

ladbible.com
Príbehy
0
Komentovať (0)