foto: Carvago

Pokiaľ máte záujem o nákup nového automobilu, určite by ste mali spoznať službu Carvago.

V skratke povedané, jedná sa o komplexného pomocníka, ktorý sprostredkúva nákup vozidiel zo zahraničia. V rámci nášho článku si predstavíme túto službu, prostredníctvom benefitov a prípadných negatívnych stránok.

Benefity využívania služby Carvago

Lepšie možností, ktoré sú vysoko spoľahlivé a umožňujú efektívny nákup použitého automobilu zo zahraničia. Presne tak by sme jednou vetou mohli charakterizovať benefity využívania tejto služby. Poďme sa pozrieť bližšie na to, čo jednotlivé výhody predstavujú.

Kvalitné služby

Bezkonkurenčne tým najväčším benefitom je servisný audit, ktorý realizujú vysoko kvalifikovaní mechanici a technici. Tí vybraný automobil skontrolujú, nafotia a zašlú vám analýzu, ktorá obsahuje až 270 parametrov vrátane ich ohodnotenia a fotografickej dokumentácie.

V skratke povedané, nemusíte byť odborníkom na autá, nemusíte vedieť o autách viac, ako ich šoférovať, pretože služba Carvago, bude tým kvalifikovaným odborníkom za vás! Pokiaľ disponujete neistotou voči tomu či môžete dôverovať príslušnej službe, recenzia Carvago, feedback zo strany predchádzajúcich zákazníkov vám môže v rozhodovaní pomôcť.

Všetko z pohodlia vášho gauča

Zákazník chce kvalitné služby a pokiaľ to je možné, zákazník chce vyvinúť čo najmenšiu manuálnu aktivitu, na získanie požadovaného tovaru. Práve v tomto služba Carvago a jej princíp fungovania priam exceluje. Celý proces, od prvotného výberu vozidla, cez analýzu stavu vozidla, realizáciu nákupu, platbu až po napríklad poistenie či registráciu vozidla prebieha online. Nikam nemusíte chodiť, s nikým sa nemusíte stretávať a dohadovať. Všetko prebieha v réžii spoločnosti a tým vám odpadá stresový faktor, rovnako ako aj časové náklady, ktoré bezkonkurenčne predstavujú jednu z najhlavnejších nevýhod pri nákupe vozidla tradičným spôsobom.

Obchod veľký ako Európa

Ďalším benefitom, tejto služby je trh a možnosti trhu, ktoré vďaka jej využívaniu získate. Namiesto výberu vozidla zo Slovenska, poprípade okolitých krajín (z ktorých si môžete dovoliť dovoz), môžete nakupovať automobily z celej Európy. Viacej možností poskytuje lepší priestor na rozhodovanie (za nižšie ceny).

Negatíva spojené s kúpou cez Carvago?

Len málokto by argumentoval, že automobil nie je aspektom každodenného života, ktorý sa pre isté skupinky ľudí stáva pomyselným druhým domovom. Práve na základe spomenutých skutočností, sa formuje dôležitosť pocitu z vozidla. V tomto prípade nemáme na mysli to fyzické pohodlie, pretože pri výbere vozidla máte skutočne podrobné možnosti zadávania výberu. Zároveň, pri servisnom audite vybraného vozidla obdržíte široké spektrum parametrov, ktoré vám poskytnú dostatočnú informovanosť o fyzickom pohodlí. V tomto prípade máme na mysli to mentálne pohodlie, ktoré vám sprostredkuje pocit “toto je Moje auto!” Absencia fyzického kontaktu so zvoleným vozidlom môže mať negatívne následky, avšak aj na toto spoločnosť Carvago myslí a preto umožňuje zákazníkom vrátenie nakúpeného tovaru do 14 dní. V prípade, že vám automobil nebude vyhovovať alebo na ňom v tejto lehote nájdete nejaké záporné stránky, jednoducho tovar vrátite aj napriek tomu, že sa jedná o produkt “z druhej ruky.” Férové jednanie za každých okolností, je rozhodne príjemným aspektom nákupu pre slovenského zákazníka.

PR článok Carvago
0
Uložiť článok
Komentovať