dzopa.com

Existencia mimozemského života je vďačná téma mnohých konšpirátorov. Je možné, aby vo vesmíre jestvovala nejaká forma života, ktorá sa podobá na tú našu? Dodnes...

Existencia mimozemského života je vďačná téma mnohých konšpirátorov. Je možné, aby vo vesmíre jestvovala nejaká forma života, ktorá sa podobá na tú našu? Dodnes sa nikomu nepodarilo dokázať, že by to bolo skutočne tak. Nikto však neprišiel ani s dôkazom, že by to pravda byť nemohla. Práve naopak, existuje množstvo príbehov, fotografií, alebo kamerových záznamov, ktoré nás pravidelne presviedčajú, že vo vesmíre nie sme sami. Medzi tieto „dôkazy“ patrí nepochybne aj údajné diplomatické stretnutie mimozemšťanov s 34. prezidentom USA. Čo všetko nám vláda najmocnejšieho štátu sveta o tomto incidente tají?

Pred pár rokmi sa na svetlo sveta dostala správa od bývalého poradcu z Pentagonu Timothyho Gooda o tom, že ľudstvo udržuje diplomatické styky s mimozemšťanmi už veľmi dlhú dobu. Konkrétne od roku 1954, kedy sa mal vtedajší prezident USA stretnúť so skupinkou mimozemšťanov na domácej pôde, na vojenskej leteckej základni Holloman v Novom Mexiku.

dzopa.com
dzopa.com

Vtedajší prezident USA, Dwight D. Eisenhower, sa po 2. svetovej vojne, kde bol veliteľom amerických ozbrojených síl, mal podľa svedectva s mimozemšťanmi stretnúť celkom trikrát. Po prvý raz sa stretnutie s delegáciou z vesmíru odohralo vo februári 1952 na vojenskej základni v Novom Mexiku. Celé stretnutie organizovala FBI, ktorá verejnosti predhodila správu, že prezident cestuje na dovolenku do Kalifornie.

angelfire.com
angelfire.com

Stretnutie sa malo konať s diplomatickými vyslancami takzvanej „Nordickej skupiny mimozemšťanov“, ktorí pochádzajú z okolia Plejád, čo je hviezdokopa zo súhvezdia Býk vzdialená od našej planéty asi 380 svetelných rokov. Títo mimozemšťania sú podľa ufológov humanoidného vzhľadu, vysokí asi 210-240 centimetrov. Vyslanci na stretnutí s prezidentom USA vraj dokonale ovládali angličtinu, teda nevznikla žiadna jazyková bariéra. Podľa svedectva medzi sebou tieto bytosti komunikovali telepaticky a dokázali len tak zmiznúť. Nešlo o žiadne čary, ale dokonalé poznanie fyzikálnych zákonov.

ufoinsight.com/
ufoinsight.com

O čom sa na stretnutí jednalo sa však celkom odhaliť nepodarilo. Vyslanci vraj prišli Eisenhowera varovať pred cudzími návštevníkmi, ktorí sa zdržiavali na obežnej dráhe. Malo ísť o akýsi kmeň, ktorých bytosti nazývali Šedí. Prezidentovi USA vraj navrhli spojenectvo s našou planétou pod jedinou podmienkou, a to aby sa svetové mocnosti zbavili všetkých jadrových zbraní a všetkých naplánovaných projektov jadrového zbrojenia. Na oplátku ponúkli možnosť poskytnúť Zemi ich technológie, ktoré by ľudstvo posunulo technicky dopredu a rovnako boli ochotní podeliť sa o svoje duchovné múdrosti.

eisenhower 4
nytimes.com

Eisenhower sa vraj s týmito bytosťami stretol ešte dvakrát, no ich ponuku odmietol. Údajne sa v období studenej vojny obával zbaviť jadrových zbraní a mimozemšťanom veľmi neveril.

Nikoho z Vás nebudeme presviedčať, že sa tieto udalosti skutočne odohrali. No nikto nedokázal, že by to tak nebolo…

Uložiť článok

Najnovšie články