Foto: uprising.sk, Jaro Novák

Na Uprisingu nebudeme tento rok chýbať ani my. Pripravili sme si pre vás niekoľko prekvapení.

Jubilejný desiaty ročník festivalu Uprising sa blíži. Areál festivalu otvára svoje brány už zajtra, 25. augusta, presne o 12:00, kedy to celé vypukne. Tešiť sa môžete na veľké mená ako Sean Paul, legendy The Wailers, Irie Révoltés, Pendulum Dj Set či Macka B, no malé prekvapenie sme si pre vás pripravili i my z redakcie portálu Interez. 

Na jubilejnom desiatom ročníku nebude (ako po minulé roky) chýbať ani redakcia Interezu. Tentokrát sme si však s organizátormi festivalu pre vás pripravili malé prekvapenie. V areáli festivalu nájdete našu zaujímavú inštaláciu, kde sa dozviete mnoho zaujímavostí zo života Boba Marleyho, ale aj to, ako by svet vyzeral, keby najikonickejšia postava reggae scény stále žila. Našu inštaláciu nájdete na pieskovej pláži priamo v areáli festivalu Uprising v blízkosti Dancehall stage označeného na mape písmenom B. Určite ju neminiete.

Foto: uprising.com
Foto: interez.sk

Okrem toho sme si pre vás spolu s organizátormi festivalu prichystali i niekoľko cien a darčekov z merchu Uprisingu a Interezu, ktoré budete môcť získať celkom jednoducho. Stačí sledovať náš Instagram, kde sa už čoskoro dozviete viac informácií. Priamo na festivale pritom budete môcť stretnúť štyroch členov tímu Interez, od ktorých môžete dostať skvelé ceny, opýtať sa ich čokoľvek vás zaujíma. Radi sa s vami stretneme, porozprávame, odpovieme na vaše otázky a vypočujeme si vaše názory. Nebránime sa ani konštruktívnej kritike či kyticiam kvetov a fľaške šampanského (pokus o vtip). Spoznáte nás jednoducho. Na sebe budeme mať Interez tričká a na tvári vždy (takmer) úsmev. Tak sa neošívajte a pokojne sa pristavte.

Foto: Jaro Novák

Pozri aj: 10 dôležitých vecí, ktoré by mal vedieť každý, kto sa tento rok chystá na festival Uprising

Príbehy
0
Komentovať (0)