Foto: H&M

Vernostný program, v ktorom máte možnosť získať viac, než v ktoromkoľvek inom.

Vo svete obchodu už snáď neexistuje značka, ktorá by svojich verných zákazníkov a klientov neodmeňovala. Po supermarketoch, lekárňach, obchodoch s drogériou či elektroobchodoch, sa do vernostného programu pustil aj obľúbený fashion reťazec H&M. Kartička známej siete obchodov s oblečením vám ale v peňaženke zavadzať nebude. Body budete zbierať cez mobilnú appku.

Stačí si ju stiahnuť, nakupovať a zbierať body. Tak ako u iných predajcov či obchodných sietí, aj nový vernostný program siete H&M prináša viacero benefitov. Nakupovaním tovaru a používaním mobilnej aplikácie totiž získavate špeciálne vernostné odmeny v podobe exkluzívnych zliav, bezplatných výmen tovaru i voucherov, ktoré môžete využiť ako zľavové kupóny pri ďalšom nákupe. Výhod je, samozrejme, niekoľko.

Foto: H&M

Odmeny za všetko

Ak chcete body a následné odmeny zbierať, je dôležité sa najskôr registrovať cez web siete obchodov H&M alebo prostredníctvom šikovnej a štýlovej mobilnej aplikácie. Tú nájdete v obchodoch s mobilnými aplikáciami pre zariadenia s Androidom i iOS. Na členstvo v klube vám tak postačí prakticky akýkoľvek smartfón alebo tablet, či počítač s pripojením na internet. No a po registrácii a vytvorení vlastného zákazníckeho konta už potom stačí len nakupovať, zbierať body a nechať sa odmeňovať. Samozrejme, platí, čím viac nakupujete, tým viac odmien máte získať. K vyššiemu počtu nazbieraných bodov sa ale môžete dostať aj inak ako nakupovaním.

H&M odmení každého verného zákazníka 1 vernostným bodom za každé 1 euro nákupu, číže 1 € = 1 bod. Ak chcete počet svojich bodov ešte navýšiť, môžete svoj nákup ohodnotiť online. Za každú jednu recenziu produktu môžete získať bod navyše. Všetky nazbierané body majú platnosť 12 mesiacov od vytvorenia profilu, následne sa – aj ak ich zákazník nevyužije – vynulujú.

Foto: H&M

Body ale možno získať aj ďalšími krokmi, ktorými zákazníci prispievajú k zelenšej planéte. Za prinesenie vlastnej tašky pri nákupe v predajni, získavate automaticky 3 body naviac. 5 bodov môžete získať, ak sa rozhodnete v H&M recyklovať kúsky oblečenia, ktoré už nenosíte (k tomu navyše aj voucher v hodnote 1 € na ďalší nákup), či nakúpite produkty z H&M udržateľnej kolekcie. Samozrejmosťou je tiež získavanie bodov aj za nákup online. Nestane sa teda, že by ste o nejaké prišli.

Čím viac bodov, tým viac výhod

So ziskom bodov vo vernostnom programe H&M ale nezískavate len zľavy, výhod je omnoho viac. Každý registrovaný člen programu dostane podľa počtu bodov aj ďalšie benefity, ako bezplatné doručenie pri nákupe za 30 eur a viac, možnosť vrátiť nevhodný tovar zadarmo, špeciálne členské ceny na produkty či pozvánky na udalosti a aj výhody spolupráce partnerov.

Foto: H&M

Navyše, po dosiahnutí hranice 200 bodov sa z každého zákazníka stáva člen Plus, čo znamená zisk ešte výhodnejších benefitov. Medzi tie patria napríklad rôzne súťaže, doprava a vrátenie tovaru zadarmo, prekvapivé bonusové ponuky, prístup k jedinečným špeciálnym kolekciám či exkluzívne zážitky.

Vernostný program H&M tak ponúka viac, než ktorýkoľvek iný obchodný reťazec. Zaregistrujte si svoj účet a začnite využívať výhody už dnes. Ak sa prihlásite do vernostného programu alebo si stiahnete aplikáciu, dostanete 10 % zľavu na váš celý prvý nákup. Viac informácií nájdete na webe siete obchodov s oblečením značky H&M.

V spolupráci s H&M

Najnovšie články